Europe Summit 2015 logo
Zobacz Zapowiedź Tegorocznego Szczytu
Kliknij tutaj, aby obejrzeć film przypominający nasz Europejski Szczyt 2014 ↑

Zbuduj swoje imperium Synergy w Rzymie.

Dołącz do Synergy WorldWide w dniach 3-5 września w Rzymie, aby wziąć udział w naszym największym do tej pory wydarzeniu w Europie. Niech liczące sobie 3000 lat dziedzictwo tego starożytnego miasta zainspiruje Cię do umocnienia podstaw swojego biznesu, by stał się solidniejszy i trwalszy niż kiedykolwiek wcześniej. Czas przenieść Synergy na kolejny poziom. Czy jesteś z nami?

Zarejestuj się teraz


Dlaczego należy wziąć udział w Szczycie?

Dziesięć najważniejszych powodów, dla których powinieneś znaleźć się na rzymskim Szczycie 2015:

 1. Odbiór zasłużonego uznania za swoje szczególne osiągnięcia w latach 2014-2015
 2. Zapoznanie się z aktualnościami, wiadomościami oraz szkoleniami ze strony zespołu zarządu korporacyjnego Synergy
 3. Uzyskanie wiedzy na temat przyszłości produktów Synergy od Zespołu Doradczego ds. Medycznych Synergy
 4. Nabycie wyjątkowych umiejętności od czołowych liderów Europy dzielących się tajemnicami swoich sukcesów
 5. Wysłuchanie historii wybranych dystrybutorów, których życie odmieniło się dzięki produktom i szansie biznesowej Synergy
 6. Wymiana pomysłów i strategii między dystrybutorami z 15 krajów Europy
 7. Relaks i cieszenie się rozrywką, nagrodami, imprezami i mnóstwem innych atrakcji
 8. Zwiedzanie Rzymu wraz z bogactwem jego światowej sławy zabytków
 9. Doświadczenie mocy Synergy, kiedy tysiące dystrybutorów spotykają się pod jednym dachem
 10. Nabranie nowej determinacji by zadbać o swój biznes Synergy!

Dołącz do nas w dniach 3-5 września. Twój biznes już nigdy nie będzie taki sam!

Zarejestuj się teraz


Agenda

Czwartek, 3 września
16:00 – 20:00 Rejestracja
20:00 – 22:00 Przyjęcie powitalne
Piątek, 4 września
10:00 – 13:00 I sesja ogólna
13:00 – 15:00 Lunch (we własnym zakresie)
15:00 – 17:30 II sesja ogólna
20:00 – 22:00 kolacja dla VIP-ów
Sobota, 5 września
10:00 – 13:00 III sesja ogólna
13:00 – 15:00 Lunch (we własnym zakresie)
15:00 – 18:00 IV sesja ogólna

Zarejestuj się teraz


Rejestracja

Im szybciej się zarejestrujesz, tym więcej zaoszczędzisz!

Ilość miejsc ograniczona, więc jak najszybciej zarezerwuj miejsce dla siebie. Zarejestuj się teraz

Musisz podać wszystkie dane osobowe wymagane do przeprowadzenia rejestracji online. Na karcie odpowiedniej dla Twojego konta Synergy zostanie zapisany fakt ukończenia procesu rejestracji. Jeśli zechcesz zapisać rejestrację na karcie nie przyporządkowanej do Twojego konta Synergy prosimy o skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta możliwie najszybciej po zgłoszeniu rejestracji, aby przedstawić odpowiednie dane karty.

Terminarz rejestracji
Wczesna do 30 kwietnia €59
Zwykła 1 maja - 30 czerwca €89
Zwykła do 31 lipca €129
Na miejscu 3 – 5 września €149

Podany koszt dotyczy jednej osoby i pokrywa dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się podczas Szczytu. Pobyt w hotelu i transport lokalny nie zostały uwzględnione. W przypadku zwrotów stosowana jest opłata za anulowanie w wysokości 15€. Rezerwacje anulowane po 31 lipca nie uprawniają do zwrotu pieniędzy. Bilety nie mogą zostać przekazane innej osobie.

Zarejestuj się teraz


Hotele

W pobliżu rzymskiego Audytorium Parco Della Musica znajdują się dziesiątki opcji hotelowych. Sprawdziliśmy kilka lokalizacji w promieniu nie więcej niż 2,5 km od audytorium ocenianych na 3 do 5 gwiazdek. Prosimy o szybką rezerwację pokojów, ponieważ wkrótce o dostępne miejsca może być trudno.

Hotele 3-gwiazdkowe:

Hotele 4-gwiazdkowe:

Hotele 5-gwiazdkowe:

Zarejestuj się teraz


Rzym

Spacer przez tysiąclecia historii.

RomeJuż ponad 2,500 lat temu starożytni Rzymianie zaczęli nazywać Rzym „Wiecznym Miastem”. Wierzyli, że mimo powstawania i upadku innych imperiów Rzym przetrwa na wieki. Jak dotąd nie mylili się. Stopniowy, ale niewstrzymany rozwój miasta wymagał wiele cierpliwości, pracy oraz nagromadzenia osiągnięć cywilizacyjnych takich jak beton, brukowane ulice czy choćby oprawione księgi, by wspomnieć choćby kilka.

Bogata przeszłość tego starożytnego miasta przyciąga z całego świata pasjonatów historii dzięki swym zabytkom, muzeom, katakumbom czy synagogom. Jak wiele nowoczesnych globalnych miast Rzym jest również atrakcyjnym miejscem dla miłośników mody i doskonałej kuchni. Warto zatrzymać się na posiłek w ulicznej kawiarni by uradować podniebienie kęsem autentycznego spaghetti alla carbonara czy fettuccine alfredo.

Jako światowa stolica katolicyzmu Rzym stanowi każdego roku popularny cel dla wielu pielgrzymów oraz turystów niekoniecznie motywowanych względami religijnymi. Papież zamieszkuje w Watykanie leżącym w samym sercu Rzymu. Sam Watykan, w którym znajduje się Bazylika św. Piotra, plac św. Piotra oraz Pieta Michała Anioła, pozwala wyobrazić sobie jak wyglądało życie w Rzymie 500 lat temu.

Rzym w skali całego świata znany jest ze swej ogromnej kolekcji słynnych dzieł sztuki i unikatowej architektury. Niejednokrotnie sztuka i architektura łączą się tam w jedno niezapomniane arcydzieło, jak np. Kaplica Sykstyńska, ikona budownictwa z przepięknymi freskami Michała Anioła na suficie. To bezprecedensowe dzieło na zawsze przemieniło oblicze zachodniej sztuki. Oczywiście nie sposób też wyobrazić sobie opuszczenia miasta nie zobaczywszy jego 12 zabytków umieszczonych na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, takich jak Watykan, Koloseum, Panteon czy Fontanna di Trevi.

Niezwykła, sięgająca epoki mitów przeszłość miasta sprawi, że od świtu do zmierzchu odkrywać będziesz jego kolejne tysiącletnie ulice. Poznawaj wraz z nami coraz lepiej historię Rzymu i jednocześnie buduj swoją własną historię!


Miejsce

Audytorium Parco Della Musica. Zasiądź w miejscu stanowiącym cud inżynierii!

VenueUczestnicy Szczytu będą rozglądać się z podziwem wchodząc do Sali Santa Cecilia o powierzchni 4300 m2 i przeznaczonej dla 2800 osób, która znajduje się w Audytorium Parco Della Musica w północnym Rzymie. Konstrukcja Parco Della Musica, pod nadzorem włoskiego architekta Renzo Piano, zakończona została w 2002 r. Już w kilka lat po swym otwarciu audytorium stało się najczęściej odwiedzaną salą koncertową w Europie osiągając liczbę ponad 1 miliona gości w ciągu jednego roku.

Wykonując prace ziemne pod budowę audytorium pracownicy natrafili na pozostałości włoskiej willi i tłoczni oliwy z 6 w. p.n.e. Odkryte przedmioty zostały zachowane i znajdują się na ekspozycji w audytorium.

Sala Santa Cecilia stanowi arcydzieło inżynierii akustycznej i powstała, aby gościć symfonie na scenie o powierzchni 336 m2 mieszcząc zarówno całą orkiestrę jak i chór. Ta ogromna przestrzeń została skonstruowana tak, by zapewniać izolację akustyczną, a więc do sali nie docierają żadne dźwięki z innych pomieszczeń.

Ta wysublimowana sala koncertowa jest doskonałym miejscem na najbardziej wyczekiwane wydarzenie roku dla Synergy Europe.

Zarejestuj się teraz


Najczęściej Zadawane Pytania

Masz pytania dotyczące Szczytu? Odpowiemy na nie!

P. Czy muszę być dystrybutorem Synergy, aby wziąć udział w Szczycie?

O. Aby uczestniczyć w Szczycie 2015, musisz zarejestrować się i posiadać aktywne konto Synergy w dowolnym miesiącu między styczniem a sierpniem 2015. Zakwalifikowani dystrybutorzy mogą także zapraszać do rejestracji i uczestnictwa w Szczycie swoich gości.

P. Jaki strój obowiązuje na Szczycie?

O. Podczas większości zajęć powinien to być swobodny strój biznesowy. Na Wieczorze Uznań wiele osób preferuje strój bardziej formalny (suknie koktajlowe u pań, marynarki i krawaty u panów).

P. Czy w cenie rejestracji na Szczyt zawarty jest koszt przelotu do Rzymu?

O. Nie, każdy odpowiada za zorganizowanie sobie biletu lotniczego na Szczyt.p>

P. Na które lotnisko powinienem przylecieć?

O. Prosimy o kierowanie się na lotnisko Fiumicino (Leonardo DaVinci) – FCO.

P. Czy sam organizuję sobie dojazd z lotniska do hotelu?

O. Tak, należy samemu zorganizować sobie dojazd z lotniska do hotelu. Jeśli potrzebujesz wskazówek wejdź na stronę internetową poświęconą ofercie miejsc hotelowych.

P. Jakie opcje restauracyjne dostępne są w pobliżu Parco Della Musica?

O. W zasięgu spaceru znajduje się wiele restauracji o różnym poziomie cenowym. W samym budynku również znajduje się restauracja i bar.

P. Czy mogę przenieść moją rejestrację na inną osobę?

O. Rejestracja nie może zostać przeniesiona na inną osobę.

P. Czy mogę anulować swoją rejestrację na Szczyt?

O. Owszem, rejestrację można anulować. Opłata za anulowanie wynosi 15 €. Odwołanie rejestracji po 31 lipca 2015 wiązać się jednak będzie z niemożliwością ubiegania się o zwrot pieniędzy.

P. W jaki sposób mogę dokonać zmian w kwestii mojego zakwaterowania?

O. W celu zmiany rezerwacji hotelowej sugerujemy bezpośredni kontakt z hotelem. Prosimy pamiętać, że każdy hotel ma odrębne zasady w kwestii odwoływania rezerwacji.

P. Czy sam odpowiadam za zorganizowanie sobie noclegów?

A. Tak, każdy sam odpowiada za zorganizowanie sobie noclegów. W pobliżu Audytorium Parco Della Musica dostępnych jest wiele opcji hotelowych

P. Jaki jest ostatni dzień, kiedy możliwa jest rejestracja na Szczyt?

O. 31 lipca 2015 to ostatni dzień, kiedy rejestracja na Szczyt jest możliwa drogą telefoniczną lub przez Internet. W zależności od liczby wolnych miejsc możliwa jest rejestracja już na miejscu. Zarejestruj się już dziś, aby zapłacić najniższą cenę i zagwarantować sobie pewne miejsce na Szczycie!

P. Jaka pogoda panuje w Rzymie we wrześniu?

O. Średnia temperatura w Rzymie wynosi wówczas 21° C / 70° F.

P. Jakie środki transport są dostępne w Rzymie?

O. Metro, taksówki i autobusy. Kliknij tutaj, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta Synergy.

Zarejestuj się teraz


Wyścig do Rzymu!

Synergy Europe, uruchamiaj silniki! Czas ruszyć w drogę na Szczyt 2015 w Rzymie, a promocja Synergy Wyścig do Rzymu pomoże Ci to osiągnąć!

RomePromocja Wyścig do Rzymu opiera się na fundamentalnych zasadach budowania biznesu, które długoterminowo przyniosą korzyści Twojemu biznesowi i pomogą zdobyć środki na tegoroczną podróż na europejski Szczyt w Rzymie.

Rekrutowanie, osobiste awanse rangowe oraz awanse osób bezpośrednio przez Ciebie zasponsorowanych zasilać będą Twoją pulę punktów w każdym miesiącu. Nowy element w tegorocznej promocji stanowi możliwość zbierania punktów poprzez uzyskiwanie premii w promocjach SLMsmart i 2x2.

Od 1 stycznia do 31 sierpnia 2015 dystrybutorzy (Star - Team Director) z całej Europy ścigać się będą o miejsce wśród pierwszych 125 osób otrzymujących pieniądze na wyjazd na Szczyt.* Nagrodę w tej promocji otrzyma więc o 25 dystrybutorów więcej niż w ubiegłych latach!

Tydzień po tygodniu dystrybutorzy będą mogli śledzić swoje postępy na blogu, aby ocenić jak mocno powinni docisnąć pedał gazu! Punkty będą aktualizowane z każdym tygodniem.

Jak mogę uzyskać punkty?

Kliknij tutaj aby zapoznać się ze szczegółową informacją na temat promocji.

Wyścig do Rzymu – co miesiąc Czołowa 10-ka

Tak, jest coś jeszcze! Oprócz możliwości zarobienia pieniędzy poprzez znalezienie się w Czołowej 125-ce dzięki końcowej kumulacji punktów, możesz również otrzymać wartościowe produkty firmy Apple, rejestrację na Szczyt oraz gadżety Synergy, jeśli znajdziesz się wśród Czołowej Dziesiątki zbierających punkty w dowolnym miesiącu od 1 stycznia do 31 sierpnia 2015.

Miesięczne nagrody dla Czołowej 10:

 1. Zakwaterowanie na 3 noce w hotelu+ Rejestracja na Szczyt
 2. iPad Mini + Rejestracja na Szczyt
 3. iPod Touch + Rejestracja na Szczyt
 4. iPod Nano + Rejestracja na Szczyt
 5. iPod Shuffle + Ręcznik treningowy Synergy + Rejestracja na Szczyt
 6. Zestaw testowy Synergy—Zawiera jedno opakowanie ProArgi-9+, jedno e9, jedno Mistify, jedno PhytoLife i jedno Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart
 7. System V3
 8. 2 SLMsmart + 1 e9
 9. Padfolio Synergy + długopis Synergy
 10. Szejker Synergy + czapeczka Synergy

Życzymy powodzenia w Twoich wysiłkach by zgarnąć jak najwięcej punktów i znaleźć się w Czołowej Dziesiątce. Nie możemy doczekać się spotkania z Tobą w Rzymie!

Wyścig do Rzymu – Najczęstsze Pytania

P: Kiedy otrzymam uzyskane pieniądze?

O: Dystrybutorzy, którzy znajdą się w Czołowej 125-ce i uzyskają pieniądze na Szczyt 2015 muszą zarejestrować się na uczestnictwo w Szczycie do północy w dniu 31 sierpnia 2015, aby otrzymać swój zarobek wraz z prowizją za wrzesień 2015.*

Uwaga: Dystrybutorzy muszą być obecni podczas Szczytu 2015, aby nie utracić uzyskanych środków. Ci, którzy zarejestrują się na Szczyt 2015, ale nie będą fizycznie obecni na tym wydarzeniu, otrzymają kolejną prowizję pomniejszoną o środki uzyskane w promocji.

Niech uczestnictwo w rzymskim Szczycie jako jedna z grupy osób z dodatkowym 1000 euro w kieszeni stanie się Twoją misją! Teraz jest najlepszy czas, aby zagwarantować sobie pozycję na szczycie.

P: W jaki sposób odbiorę/otrzymam moją nagrodę miesięczną?

O: W każdym miesiącu rezerwowane będą miejsca hotelowe oraz przeprowadzane rejestracje, kiedy tylko potwierdzony zostanie fakt znalezienia się danej osoby w Czołowej Dziesiątce. Agenci Działu Obsługi Klienta będą kontaktować się ze zwycięzcami w celu potwierdzenia adresów wysyłki. Po uzyskaniu takiego potwierdzenia produkty zostaną wysłane. Życzymy powodzenia w Twoich wysiłkach by zgarnąć jak najwięcej punktów i znaleźć się w Czołowej Dziesiątce 10.

Zarejestuj się teraz