Summit Logo

STVOŘTE VLASTNÍ MISTROVSKÉ DÍLO SYNERGY

Zúčastněte se konference společnosti Synergy WorldWide ve dnech 22.–24. září 2016 v rakouské Vídni, vychutnáte si kulturní odkaz tohoto města. Řada skvělých umělců a inovátorů zanechala své znamení v paměti světa právě ve Vídni, včetně Marie Antoinetty, Gustava Klimta, Sigmunda Freuda a Wolfganga Amadea Mozarta. Tyto historické postavy inspirovaly miliony, ba dokonce miliardy lidí svým životním dílem, vy budete mít možnost ovlivnit bezpočet životů svým celoživotním dílem při využití příležitostí a produktů, které nabízí společnost Synergy WorldWide. Vaše mistrovské dílo začne ve Vídni.
UČTE SE OD NEJLEPŠÍCH

Všichni nejvlivnější lídři společnosti Synergy se sejdou ve Vídni s jediným cílem - dát vám nástroje k dosažení úspěchu.

WIENER STADTHALLE

Dějiště letošní konference bylo postaveno v roce 1950 Rolandem Rainerem, předním rakouským architektem, jeho záměrem bylo, aby se tato stavba stala symbolem kulturní obnovy.

POZNEJTE VÍDEŇ

Barokní paláce, galerie a nespočetné množství kaváren, to jsou jen některá z vídeňských kouzel, vytvářejících elegantní, prestižní atmosféru.

ODPOČÍTÁVÁNÍ PŘED SUMMITEM

— SEPTEMBER 22-24, 2016 —

Prožijte znovu všechno vzrušení

ODKAZ NA SHRNUTÍ ROKU 2015

PROGRAM

Čtvrtek 22. září
4:00 – 8:00 PM Registrace
8:00 – 10:00 PM Uvítací recepce
Pátek 23. září
10:00 – 1:00 PM I. generální zasedání
1:00 – 3:00 PM Oběd (ve vlastní režii)
3:00 – 6:00 PM II. generální zasedání
1:00 – 8:00 PM Otevírací doba obchodu
8:00 – 10:00 PM VIP recepce pro zvané
Sobota 24. září
10:00 – 1:00 PM III. generální zasedání
1:00 – 3:00 PM Oběd (ve vlastní režii)
3:00 – 6:00 PM IV. generální zasedání
9:00 – 4:00 PM Otevírací doba obchodu

REGISTRACE

Registrace začíná 1. března 2016!

Čím dříve se zaregistrujete, tím více ušetříte! Počet míst je omezen, proto si zajistěte místo co nejdříve.


Harmonogram registrace
omezené období 1.března – 31.března 79 €
Předčasná registrace 1.dubna – 31.května 99 €
Regulární registrace 1.červen – 31.srpen 129 €
Registrace na místě 22.–24.září 149 €


Noví Členové týmu, kteří se přihlásí po 31. květnu, budou moci prostřednictvím zákaznického servisu do 31. srpna využít speciální cenu 99 € za předčasnou registraci.

elite honorsTrojnásobně kvalifikovaným do programu Elite Honors nabízíme, od 28. března do 31. srpna, výhodnou možnost nákupu zlevněné vstupenky za cenu 59 €. Po třetí kvalifikaci do programu Elite Honors obdrží e-mailem slevový kód, který je třeba zadat během registrace.

Během on-line registrace musíte uvést všechny požadované osobní údaje. Poplatek bude po dokončení procesu registrace stržen z karty, která je spojena s vaším Synergy účtem. Pokud si budete přát účtovat registrační poplatek pomocí karty, která není spojena s vaším Synergy účtem, kontaktujte prosím okamžitě po odeslání registrace zákaznický servis, abyste jim mohli poskytnout správné informace.

Cena je za osobu a zahrnuje vstup na všechny akce během Summitu. Hotel a doprava nejsou zahrnuty v ceně. V případě zrušení registrace bude účtován poplatek ve výši 15 €. Zrušení po 31. srpnu je nevratné. Vstupenky jsou nepřenosné.Zaregistrujte se nyní

UBYTOVÁNÍ
V blízkosti objektu Wiener Stadthalle ve Vídni se nachází desítky hotelů. Prohlédli jsme nekonečné množství nabídek a vybrali hotely, které leží ve vzdálenosti méně než 3,5 kilometru od místa konání akce a jsou v rozmezí od 3hvězdičkových po 5hvězdičkové. Ubytování si rezervujte včas, protože pokoje se mohou rychle zaplnit.

★★★3hvězdičkové hotely:

★★★★4hvězdičkové hotely:

★★★★★ 5hvězdičkové hotely:

O VÍDNI

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Máte dotazy týkající se Summitu? Budeme se snažit na ně odpovědět.

Otázka: Musím být členem Synergy týmu, abych se mohl zúčastnit Summitu?

Odpověď: Abyste se mohli zúčastnit Summitu 2016, musíte se zaregistrovat a mít aktivní Synergy účet v kterémkoliv měsíci mezi lednem a srpnem 2016. Kvalifikovaní Členové týmu mohou k registraci a účasti pozvat hosty.

Otázka: Jaký je kodex oblékání během Summitu?

Odpověď: Na většinu událostí během Summitu je vhodným stylem business casual. Mnoho z nás má chuť slavnostněji se obléknout (dámy koktejlové šaty, páni sako a kravata) na seznamovací večer.

Otázka: Zahrnuje registrační poplatek na Summit let do Vídně?

Odpověď: Ne, letenku na Summit si musí každý zajistit sám.

Otázka: Na které letiště měl bych doletět?

Odpověď: Na mezinárodní letiště ve Vídni - VIE.

Otázka: Jaké možnosti stravování jsou k dispozici v blízkosti Wiener Stadthalle?

Odpověď: V docházkové vzdálenosti je mnoho restaurací v různém cenovém rozmezí.

Otázka: Je moje registrace přenosná na jinou osobu?

Odpověď: Ne, registrace je nepřenosná.

Otázka: Mohu zrušit svou registraci na Summit?

Odpověď: Ano, registraci můžete zrušit, ale bude vám účtován poplatek za zrušení ve výši 15 €. Po 31. srpnu 2016 je zrušení registrace nevratné.

Otázka: Měl bych si sám zajistit ubytování?

Odpověď: Podívejte se prosím na informace o ubytování, které jsou k dispozici na těchto stránkách.

Otázka: Dokdy je poslední možnost registrace na Summit?

Odpověď: Posledním dnem, kdy je možné zaregistrovat se na Summit prostřednictvím internetu nebo telefonu je 31. srpen 2016. Registrace v místě konání bude k dispozici v závislosti na dostupnosti. Zaregistrujte se ještě dnes a získejte nejlepší cenu a zaručené místo k sezení.

Otázka: Jaké je ve Vídni v září počasí?

Odpověď: Průměrná teplota ve Vídni je 19 °C (66 °F).

Otázka: Jaké jsou ve Vídni dopravní možnosti?

Odpověď: Můžete využít vídeňské metro (U-Bahn), tramvajovou dopravu, taxi služby nebo autobusové linky. Pro více informací klikněte zde.Máte-li jakékoli další dotazy, obraťte se prosím na zákaznický servis společnosti Synergy.Zaregistrujte se nyní

„Summit je pro evropskou část společnosti Synergy nejdůležitějším víkendem za celý rok, jelikož si během něj stanovujeme naše cíle a hodnoty, a navzájem si připomínáme, že jde o naše společné dílo, sloužící změně světa prostřednictvím posílení zdravotního stavu, bohatství a moudrosti.“

—Dan Higginson, zakladatel společnosti Synergy WorldWide
© 2015 Synergy WorldWide. All Rights Reserved.