Summit Logo

SKOMPONUJ SWOJE ARCYDZIEŁO SYNERGY

Dołącz do Synergy WorldWide w dniach 22-24 września 2016 r. w Wiedniu, stolicy Austrii, by zanurzyć się w niezwykle bogatym dziedzictwie tego miasta. W Wiedniu pozostawiło swoje ślady wielu genialnych artystów i innowatorów, m.in. Maria Theresa, Gustav Klimt, Sigmund Freud i Wolfgang Amadeusz Mozart. Te historyczne postacie inspirują miliony, a nawet miliardy ludzi swoim życiem i dorobkiem, Ty zaś masz szansę wpłynąć na życie niezliczonej ilości osób poprzez dorobek Twojego życia związany z szansą i produktami Synergy WorldWide. Twoje arcydzieło zaczyna się w Wiedniu.
UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Wszyscy spośród najwybitniejszych liderów Synergy zjawią się w Wiedniu w jednym celu – aby dać Ci narzędzia niezbędne do odniesienia sukcesu.

WIENER STADTHALLE

Miejsce gdzie odbędzie się tegoroczny szczyt zostało zbudowane w 1950 r. według projektu Rolanda Rainera, wiodącego austriackiego architekta, który pragnął, aby budynek ten stał się symbolem odrodzenia kultury.

ODKRYJ WIEDEŃ

Barokowe pałace, galerie i niezliczone kawiarnie to zaledwie część uroków Wiednia składających się na jego wykwintną, nieskażoną upływem czasu atmosferę.

ODLICZANIE DO SZCZYTU

— SEPTEMBER 22-24, 2016 —

Przeżyjcie znów te emocje

LINK DO PODSUMOWANIA ROKU 2015

AGENDA

Czwartek, 22 września
4:00 – 8:00 PM Rejestracja
8:00 – 10:00 PM Przyjęcie powitalne
Piątek, 23 września
10:00 – 1:00 PM I sesja ogólna
1:00 – 3:00 PM Lunch
3:00 – 6:00 PM II sesja ogólna
1:00 – 8:00 PM godziny otwarcia sklepu
8:00 – 10:00 PM Recepcja VIP (dla zaproszonych)
Sobota, 24 września
10:00 – 1:00 PM III sesja ogólna
1:00 – 3:00 PM Lunch
3:00 – 6:00 PM IV sesja ogólna
9:00 – 4:00 PM Summit Store Hours

REJESTRACJA

Rejestracja rozpoczyna się z dniem 1 marca 2016!

Im szybciej dokonasz rejestracji, tym więcej zaoszczędzisz! Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarezerwuj swoje miejsce jak najszybciej.


Harmonogram rejestracji
czas ograniczony 1 marca – 31 marca €79
Wczesna 1 kwietnia – 31 maja €99
Zwykła 1 czerwca – 31 sierpnia €129
Na miejscu 22-24 września €149


Nowi dystrybutorzy rejestrujący się po 31 maja mogą skorzystać z ceny 99€, obowiązującej przy wczesnej rejestracji, aż do 31 sierpnia rejestrując się za pośrednictwem Działu Obsługi Klienta.

elite honorsOsoby, które trzykrotnie zakwalifikowały się do Elite Honors mogą skorzystać z biletu ze zniżką (59€) od 28 marca do 31 sierpnia. Po uzyskaniu trzeciej kwalifikacji dystrybutor otrzymuje email z kodem uprawniającym do zniżki podczas rejestracji na Szczyt.

Musisz podać wszystkie dane osobowe wymagane do przeprowadzenia rejestracji online. Na karcie odpowiedniej dla Twojego konta Synergy zostanie zapisany fakt ukończenia procesu rejestracji. Jeśli zechcesz zapisać rejestrację na karcie nie przyporządkowanej do Twojego konta Synergy prosimy o skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta możliwie najszybciej po zgłoszeniu rejestracji, aby przedstawić im odpowiednie informacje.

Podany koszt dotyczy jednej osoby i pokrywa dostęp do wszystkich wydarzeń odbywających się podczas Szczytu. Pobyt w hotelu i transport lokalny nie zostały uwzględnione. W przypadku zwrotów stosowana jest opłata za anulowanie w wysokości 15€. Rezerwacje anulowane po 31 sierpnia nie uprawniają do zwrotu pieniędzy. Bilety nie mogą zostać przekazane innej osobie.ZAREJESTUJ SIĘ TERAZ

HOTELE
W pobliżu Wiener Stadthalle znajdują się dziesiątki opcji hotelowych. Sprawdziliśmy kilka lokalizacji w promieniu nie więcej niż 3 km od hali ocenianych na 3 do 5 gwiazdek. Prosimy o szybką rezerwację pokojów, ponieważ wkrótce o dostępne miejsca może być trudno.

★★★Hotele 3-gwiazdkowe:

★★★★Hotele 4-gwiazdkowe:

★★★★★Hotele 5-gwiazdkowe:

O WIEDNIU

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Masz pytania dotyczące Szczytu? Odpowiemy na nie!

P. Czy muszę być dystrybutorem Synergy, aby wziąć udział w Szczycie?

O. Aby uczestniczyć w Szczycie 2016, musisz zarejestrować się i posiadać aktywne konto Synergy w dowolnym miesiącu między styczniem a sierpniem 2015. Zakwalifikowani dystrybutorzy mogą także zapraszać do rejestracji i uczestnictwa w Szczycie swoich gości.

P. Jaki strój obowiązuje na Szczycie?

O. Podczas szczytu obowiązuje swobodny strój biznesowy. Na Wieczorze Uznań wiele osób preferuje strój bardziej formalny (suknie koktajlowe u pań, marynarki i krawaty u panów). Na kolacji dla VIP-ów strój formalny.

P. Czy w cenie rejestracji na Szczyt zawarty jest koszt przelotu do Wiednia?

O. Nie, każdy odpowiada za zorganizowanie sobie transportu na Szczyt.

P. Na które lotnisko powinienem przylecieć?

O. Prosimy o kierowanie się na lotnisko Vienna International Airport – VIE.

P. Jakie opcje restauracyjne dostępne są w pobliżu Wiener Stadthalle?

O. W zasięgu spaceru znajduje się wiele restauracji o różnym poziomie cenowym.

P. Czy mogę przenieść moją rejestrację na inną osobę?

O. Rejestracja nie może zostać przeniesiona na inną osobę.

P. Czy mogę anulować swoją rejestrację na Szczyt?

O. Owszem, rejestrację można anulować. Opłata za anulowanie wynosi 15 €. Odwołanie rejestracji po 31 sierpnia 2016 wiązać się jednak będzie z niemożliwością ubiegania się o zwrot pieniędzy.

P. Czy sam odpowiadam za zorganizowanie sobie noclegów?

O. Tak. Prosimy zapoznać się z informacjami pod hasłem „HOTELE” wyżej w niniejszym tekście.

P. Jaki jest ostatni dzień, kiedy możliwa jest rejestracja na Szczyt?

O. 31 sierpnia 2016 to ostatni dzień, kiedy rejestracja na Szczyt jest możliwa drogą telefoniczną lub przez Internet. W zależności od liczby wolnych miejsc możliwa jest rejestracja już na miejscu. Zarejestruj się już dziś, aby zapłacić najniższą cenę i zagwarantować sobie pewne miejsce na Szczycie!

P. Jaka pogoda panuje w Wiedniu we wrześniu?

O. Średnia temperatura w Wiedniu wynosi wówczas 19° C / 66° F.

P. Jakie środki transport są dostępne w Rzymie?

O. Możesz korzystać z wiedeńskiego metra, taksówek i autobusów. Kliknij tutaj, aby uzyskać dodatkowe informacje.Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta Synergy.ZAREJESTUJ SIĘ TERAZ

„Szczyt to najważniejszy weekend w roku dla wszystkich członków Synergy w Europie, bo właśnie wtedy jednoczymy swoje cele i wartości i przypominamy sobie wzajemnie, że wszystko to robimy wspólnie, aby zmieniać świat poprzez zdrowie, dostatek i mądrość.”

—Dan Higginson, założyciel Synergy WorldWide
© 2015 Synergy WorldWide. All Rights Reserved.