Klikněte zde pro navigaci článku

Duben 2014 Edice

Vydání pro tento měsíc:

© Copyright 2014 Synergy WorldWide. All rights reserved.

Podniková zpráva

Na cestě k průlomovému roku v Evropě

Autor: Stewart Rutter, vicepresident, Prodej

Bs líží se jaro, dny se prodlužují a cítíme, jak rostou teploty. Toto je skvělé roční období, protože s sebou znovu nabytý optimismus a radost ze života. Sám to bezesporu cítím ve svém vlastním životě a zcela určitě to pociťuji v naší obchodní činnosti společnosti Synergy.

Již začátek roku 2014 byl ve znamení skvělých akcí a činností, na kterých se mnoho z nás podílelo a vytvořili jsme vizi a směr pro nadcházející rok. Začali jsme na Havaji na našem každoročním Legacy Retreat. Tato událost, stejně jako vždy, svedla dohromady naše nejúspěšnější lídry z celého světa do nádherného prostředí, kde jsme oslavili naše úspěchy a probudili nadšení pro další kroky. Jsem rád s našimi lídry, miluji jejich vášeň a lásku pro naše podnikání. Miluji, když měníme životy lidí po celém světě k lepšímu. Neexistuje žádný lepší způsob, jak začít nový rok, než strávit týden s našimi zapálenými lídry v prostředí, jako je Havaj.

Pak jsme se posunuli vpřed k našim regionálním a národním zahajovacím akcím, kde jsme spustili nové programy, pobídky a propagaci. Byli jsme svědky vynikajícího školení a motivace od zakladatele Synergy Dana Higginsona v Německu, Norsku a Finsku. Uspořádali jsme úspěšná setkání v Dublinu, Londýně, ve Španělsku a v Polsku. Naše poslední zahajovací akce se konala na našem nejnovějším a rychle rostoucím trhu, v Itálii. Celkem více než 1 000 lidí si vyslechlo příběh Synergy a oslavilo s námi vzrušující novinky a směr pro rok 2014.

Letošní rok má potenciál stát se historickým rokem pro Synergy v Evropě. Díky tvrdé práci a odhodlání jsme položili základ pro rychlejší růst a úspěch v roce 2014. Na všech trzích jsme spustit bonusový program 2x2, celoroční pobídkovou akci, která dozajista pomůže zvýšit rychlost zisků a zdvojnásobení díky konzistentnímu náboru a sponzoringu. Oznámili jsme a spustili propagaci Barcelona Top 100, která odmění vytrvalou aktivitu a budování obchodní činnosti na základě bodového systému. Ti, kteří budou s nejvíce body mezi Top 100, získají peníze na cestu a budou vyznamenáni na summitu v Barceloně v září.

Když už mluvíme o summitu v Barceloně: takováto událost se ještě v Evropě nikdy nekonala. Představíme nové produkty a programy, které určitě nadchnou všechny, kteří se zúčastní. Představíme vizi budoucnosti Synergy, vizi, která ve vás zanechá přesvědčení, že pracujete pro tu pravou společnost. Pokud jste si jistí, že chcete být úspěšní, jděte příkladem a zúčastněte se evropského summitu v nádherné španělské Barceloně. Jako lídr se nejen zúčastníte, ale také nezapomenete s sebou vzít svůj tým.

Mám hrozně následující větu o vůdcovství:

„Pokud vaše kroky inspirují ostatní, aby víc snili, učili se víc, dělali víc a stali se něčím víc, pak jste vůdcem.”

Já jsem přesvědčen, že evropský summit v Barceloně vám ke všemu uvedenému pomůže. Nezůstávejte stranou!

Ještě nikdy jsme jako společnost nebyli tak optimističtí a nadšení z budoucnosti a máme k tomu všechny důvody. Naše obchodní činnost po celém světě i nadále roste a stále víc a víc skvělých lidí přitahuje poslání naší společnost: „Zanechat odkaz. “ Děkujeme vám za vaši oddanost a úsilí při individuálním a společném budování vaší vlastní podnikatelské činnosti Synergy. A to nejdůležitější, děkujeme vám za to, jakým způsobem na každodenní bázi naši společnost reprezentujete. Těším se, že se s řadou z vás brzy setkám.

Zpráva Poradního

Dejte akcím prioritu a uspějte

Autor: Hakan Cetin, evropská dozorčí rada, Emerald Executive

Je řada věcí, které jsem se v síťovém marketingu naučil, ale jeden princip, který ostatní převyšuje, je důležitost organizovat a účastnit se akcí. Neexistuje žádná záruka, že vám účast na všech hlavních akcích přinese úspěch. Ale všiml jsem si, že ti, kteří jsou v síťovém marketingu a se Synergy WorldWide úspěšní, se jich vždy účastní. Tohle tvrzení v sobě obsahuje mnoho pravdivého.

Také jsem se naučil začít plánovat akce s předstihem, protože tak získám víc než dostatek času na jejich propagaci. I když si to možná hned neuvědomíte, tak když se rozhodnete, že se nějaké akce zúčastníte, přispíváte k úspěchu celé společnosti.

Tím, že se zúčastníte velké akce, jako je třeba nadcházející summit v Barceloně v září 2014, dostáváte možnost pochopit souvislosti a celkový obraz. Pochopíte, že Synergy je víc, než pouhý koncept. Je to skutečnost. Ucítíte spojující, mezinárodní nadšení a uvědomíte si, že Synergy pracuje na celém světě. Také začnete chápat, že jste mezinárodně propojeni! Budou vás inspirovat příběhy úspěchu lídrů Synergy. Možná si pomyslíte: „V čem jsem jiný než tenhle vůdce? Tahle osoba není chytřejší nebo lepší než jsem já. Jsme z podobného prostředí. Vlastně mám možná víc zkušeností a schopností než má tenhle člověk, a on je v tomhle podnikání i přesto úspěšný! “

Tahle naděje vám může být motivací, kterou potřebujete pro dosažení svých cílů ve společnosti. Tito špičkoví lídři vám pomohou, abyste se mohli učit z jejich zkušeností a pak vám ukáží, jak vybudovat podnikání se Synergy od základu a vyvarovali se chybám. Novinky a budoucí plány Synergy budete mít na dosah.

Dan Higginson, zakladatel Synergy WorldWide, vám ukáže, že Synergy je mnohem víc, než pouze o vydělávání peněz! Pocítíte, že jste součástí něčeho většího, co obohacuje životy mnohých, společnosti, která dává pocit domova a smysl.

V neposlední řadě zjistíte, že nejste sami. Synergy je přední celosvětovou rodinou a vy máte stovky, dokonce tisíce možných kontaktů přímo před sebou. Uvidíte, kolik lidí se akcí účastní a zjistíte, že tahle obchodní činnost pro vás může fungovat, protože to fungovalo pro ostatní.

Právě na akcích se rodí budoucí lídři — toho jsem si alespoň všiml během svých zkušeností se síťovým marketingem. Akce pomáhají členům týmů nastavit si cíle a sestavovat plány. Dávají jim odvahu začít tyto plány ihned realizovat.

Když alespoň dvakrát do roka vezmete s sebou na velké akce svého partnera/partnerku, budete mít život jednodušší. Členové týmu, které jsem pozval na akce, dosáhli neuvěřitelného růstu a i dnes pro Synergy pracují.

Když se mě někdo zeptá, zda se účast na akcích vyplatí, nedokáži ani shrnout všechny důvody, proč by měli přijet. Nedokáži dostatečně popsat atmosféru a kouzlo, které tu panuje. Říkám těmto lidem, že to musí pocítit na vlastní kůži! Když jsem byl pozván na svou první akci, byl jsem tak tvrdohlavý. Musel jsem ale změnit názor a skutečně se akce zúčastnit, aby mi to otevřelo oči a já dokázal vidět svět možností.

Existují desítky výmluv, kterými lidé vysvětlují, proč se akcí Synergy nemohou zúčastnit: „Je to příliš drahé“, „je to moc daleko“,„nerozumím té hatmatilce síťového marketingu“ nebo „na účasti nevidím žádný přínos“.

Tyto akce samotné jsou dostatečným důvodem, proč se jich zúčastnit. Pro ty nejlepší věci v životě vždy musíme něco obětovat! Místo hroužení na náklady myslete na odměny. Zeptejte se sami sebe, co by vás to stálo, kdybyste se nezúčastnili. Čeho byste se vzdali?

Sami sebe se musíte zeptat, kam se chcete v příštích letech dostat. Jste se svým současným životem spokojeni? Kde byste chtěli žít a jak chcete žít? Existuje jenom malá šance, že váš život bude takový, jaký ho chcete, pokud pro to nic neuděláte. Představte si, jaký by váš život mohl být s věcmi, po kterých toužíte. Tyhle věci mohou být vaše, pouze pokud dáte svému životu nový směr. Tyhle myšlenky mi pomáhají realizovat změny v mém životě a udržovat vysokou úroveň motivace. Viděl jsem ostatní dělat to samé a nacházet řešení, která změnila jejich životy. Pro mnoho z nich tyto změny začaly, když se zúčastnili své první akce Synergy. Právě zde nalezli inspiraci a důvěru ve společnost.

Chcete skutečně vidět změnu ve svém životě? Potvrďte svou účast na další akci. Udělejte další krok a vezměte někoho s sebou.

Pokud tak učiníte, setkám se s vámi na summitu v Barceloně v září a doufám, že na mnoha dalších akcích do té doby. Pokud jste to ještě neudělali, kupte si nyní lístky na summit 2014. Místa se plní rychle. Nechcete přece litovat, že jste se téhle akce nezúčastnili!

Klikněte sem a zaregistrujte se na summitu 2014

Produkty které udělají

V3: Budovat, Udržet, Zlepšovat

Autor: Catherine Bennett, Synergy komunikace

Dokážete si vzpomenout na okamžiky v životě, kdy jste se cítili neporazitelní? Dobu, kdy jste byli mimořádně pyšní na celkovou výkonnost svého těla? Je pravděpodobné, že tato doba byla vyvážena dobrou stravou, cvičením a nízkou hladinou stresu.

Bohužel, když nám život hodí do cesty překážku a naruší vaši rutinu, často je to výživa, co utrpí jako první.

Systém V3 od Synergy je systém pro vaši podporu. Jedná se o produktovou řadu navrženou pro uchování dlouhodobé dobré kondice, která vás přenese přes všechny výkyvy tělesné kondice. Tři výrobky systému — Mistify, PhytoLife a ProArgi-9+ — jsou čisté, bezpečné přípravky, které vás společně podporují na vaší cestě k uchování aktivního, schopného a prospívajícího těla.

Tyto produkty společně budují, udržují a zlepšují výkonnostní úrovně vašeho těla. Každý z vědecky sestavených produktů je zaměřen na základní systém, který přispívá k celkovému zdraví, s cílem nastolit rovnováhu a dlouhodobý pocit pohody a zdraví.

Budovat

Mistify je tekutý doplněk stravy složený z řady výživných plodů, dále vitamínu B6 a výtažku ze zeleného čaje. Jeden doušek Mistify je explozí výživy bohaté na antioxidanty, která zajistí podporu psychické funkce těla a funkcí červených krvinek. Při důsledném budování vašeho těla s Mistify můžete shledat, že vaše se dokáže samo chránit.

Udržet

Udržováním se zavazujete naplnit životní potřeby, které vaše tělo potřebuje. Právě toto zajistí přípravek PhytoLife jako čisticí a deodorizující doplněk stravy, který obsahuje cenné spojení chlorofylinu a oleje z máty peprné. Tento přípravek vám poskytne všechny základní prvky vašeho těla a podporu, která vás provede celým dnem. Pro zdravé zažívání zařaďte PhytoLife do své každodenní životosprávy.

Zlepšovat

ProArgi-9+ je doplněk stravy, který obsahuje amino kyselinu L-arginin a vitamíny B6, C a D. Toto složení přispívá ke zdravému oběhovému, nervovému a imunitnímu systému, spolu s přípravky Mistify a PhytoLife dodávají životně důležité živiny do každého orgánu a systému v těle. Ať už jsou vaše cíle ohledně zdraví jakékoliv, ProArgi-9+ může být silou, která vás posune do vyšších úrovní zdraví a pohody díky zvýšení celkové výkonnosti vašeho těla.

Každý z těchto přípravků je věnován konkrétním potřebám zdraví a každý z nich bez ustání pracuje na budování, udržení a zlepšování tak, že posiluje oslabené oblasti a silné oblasti ještě dále podporuje. Pokud se tyto přípravky užívají společně, podporují a zesilují navzájem ještě více svoji účinnost.

Uvolněte se z pout, které představuje slabé zdraví. Se systémem V3 od Synergy můžete udržovat výživovou rovnováhu a dosáhnout dlouhodobého stavu naprosté pohody a dobrého zdraví.

Profil člena týmu

Člen týmu dosáhl na pozici manažera týmu za jediný týden

Autor: Catherine Bennett, Synergy komunikace

Člen týmu z Itálie dosáhl oficiálního rekordu Synergy, když přeskočil přímo na pozici manažera týmu za pouhý jediný týden — to je úspěch, jehož dosažení většině členů týmu trvá měsíce, ne-li roky.

Giuseppe Lucio se stal distributorem Synergy v polovině února a se spuštěním své obchodní činnosti neotálel ani minutu. O několik dní později uspořádal svou první schůzku s možnými budoucími distributory. Po pouhých několika týdnech v Synergy už Guiseppe stanovoval dlouhodobé cíle, mezi kterými je dosažení pozice do roku 2015. Jeho cílem je dosáhnout nejvyšších pozic, které Synergy nabízí a mluvit k lidem o úspěchu, kterého lze dosáhnout v síťovém marketingu.

„Miluji tu výzvu, kterou síťový marketing představuje, “řekl Giuseppe. „Ano, peníze jsou důležité, ale pracovat na dosažení nějakého cíle je stejně důležité. Chci udělat maximum, abych přispěl k růstu Synergy v Itálii. Vždy rád soutěžím a rád lidem dokazuji, že podnikání, ve které věřím, funguje.“

Giuseppe ovšem není žádný začátečník. Za posledních 30 let se většinu času věnoval síťovému marketingu a říká, že do nové společnosti ho následovala skupina schopných lidí se zkušenostmi. Do začátku prvního týdne v březnu měl Giuseppe naplánované setkání, jehož účast potvrdilo 70-80 lidí. Přiznává, že moc nespí, ale říká, že raději zůstane vzhůru a využije každou volnou chvilku, protože nejúčinnější je právě časně ráno a pozdě večer.

Na začátku se Guiseppe obrátil na svou bývalou kolegyní Raffaellu Orlandi, generální manažerku pro Itálii, aby se dozvěděl víc o společnosti, pro kterou pracovala. Po rozhovoru s Raffaellou se Guiseppe nemohl dočkat, až své podnikání se Synergy. Nedávno totiž odešel z jiné společnosti, která se věnuje síťovému marketingu, která se mu podle jeho slov nezdála dostatečně seriózní, aby do ní investoval. Věděl, že Synergy je ta pravá společnost pro něj, protože její lídři mají vizi do budoucnosti a že existuje obrovská příležitost k růstu.

Guiseppe má za sebou desítky let zkušeností s mluvením před lidmi a proto chápe, jak důležité je tyto dovednosti rozvíjet, aby člověk mohl být v síťovém marketingu úspěšný. Je to ve skutečnosti jedna z prvních věcí, kterou učí nové distributory, aby byli profesionály v každém ohledu. Ví, že musí lidem pomoci, aby si uvědomili, co dokáží, v čem jsou dobří a že dokáží své cíle splnit.

„Chci, aby si lidé, se kterými se setkávám, uvědomili, že žijeme jenom jednou. Mnoho lidí zapomíná, že druhou šanci nedostanou, “říká Guiseppe. „Chci jim tedy dát možnost změnit svůj život díky Synergy a objevit svobodu tím, že je navedu na správný směr. “

Ve svých 20 letech, než objevil síťový marketing, Giuseppe studoval účetnictví. Mezi několika různými společnostmi síťového marketingu si Giuseppe ve 30 letech koupil za peníze ze síťového marketingu svůj první dům, otevřel dva bary v Itálii, pracoval v bance a než se usadil v severní Itálii, zvažoval, že se přestěhuje do Kanady.

Nyní se Guiseppe naplno zabývá tím, kam se díky podnikání se Synergy může dostat a vychutnává si pozitivních efektů, které má systém V3 na hladinu jeho energie.

„Vím, že dokážu udělat víc, než co ode mě ostatní očekávají, “řekl Guiseppe. „Mám tolik nápadů, jak lidi zapojit do síťového marketingu a všechno to začíná tím, že se naučí, jak znovu snít. “

Ve světle reflektorů

Členové týmů Synergy se letos vyjadřují ve velkém o svých úspěších. Každý člen týmu přináší s sebou do společnosti něco hodnotného pro společnost a v rodině Synergy jsme na každého z nich hrdí. Dovolte nám představit vám několik z těch, kteří inspirují své kolegy a na příslušných trzích si už udělali jméno.

Carlo Branca

Carlo Branca, nejnovější italský manažer týmu, pociťuje v italské nejisté ekonomice úlevu. Carlo intenzivně pracoval ve společnosti zabývající se síťovým marketingem 8 let. Nedávno se během setkání se svým sponzorem rozhodl přejít k Synergy. Ví, že systém V3 funguje, protože jej užívá každý den pro zvýšení energie a udržení zdraví i navzdory náročnému časovému harmonogramu.

I když Carlo není v Synergy dlouho, dokázal po žebříčku rychle vystoupat. Sám říká, že za to vše vděčí podnikatelskému plánu společnosti a svým mnoha mentorům. Postupoval podle návodů, které mu jeho lídři nabízeli, a nyní sklízí výsledky. Carlo říká: „síťový marketing zachránil můj život“a touží po dosažení cílů, které si pro sebe stanovil. Doufá, že dosáhne úrovně Pearl Executive před summitem v Barceloně v září 2014.


Joe John McKenna

Joe John McKenna není jen vedoucím týmu Synergy, na profesionální úrovni hraje také na dudy. Ve skutečnosti cestoval spolu se svou ženou a hráli lidem klasickou irskou muziku. Joe své podnikání se Synergy opustil, když asi před rokem jeho žena onemocněla a zemřela. Někde na přelomu roku se Joe rozhodl znovu svou podnikatelskou činnost rozjet. Říká, že jeho podnikání pro Synergy ho motivuje k setkávání s novými lidmi a v těžkých životních chvílích změnil prostředí.

Joe přičítá svůj úspěch soudržnosti svého týmu a především své sponzorce, Yvonne Timmins, která pořádá každý týden setkání a šíří svou vášeň pro systém V3 mezi všemi, se kterými se potká. I po dobu, co se Joe Synergy příliš nevěnoval, mu neustále každý měsíc přicházely na bankovní účet peníze, což pro něj bylo potvrzením, že obchodní model Synergy skutečně funguje. V současnosti se Joe věnuje podnikání každý den a je nadšen z výsledků, které mu podnikání přináší.


Aldona and Michał Mosiejko

Aldona a Michał Mosiejkovi napomáhali růstu Synergy v Polsku dávno před jeho velkým otevřením v červnu 2013. Se Synergy WorldWide se seznámili v roce 2009 a od té doby dosáhli úrovně manažera týmu. Mosiejkovi svůj život zaměřují na rodinu a neustálý osobní rozvoj, neustále se zlepšují s cílem zdokonalovat svůj život. Jejich heslem pro každý den je: když budeš něčím víc, budeš mít víc.

Aldona a Michał mají společnou vizi pro budoucnost Synergy, o které jsou přesvědčeni, že je klíčem k jejich úspěchu. Také se stali osobními zástupci produktů Synergy, když se systém V3 stal součástí jejich životního stylu. Velmi je baví dělit se o výhody Synergy s lidmi, které potkávají, a sledovat, jak se jejich životy mění díky možnostem, které Synergy nabízí, a účinným produktům pro zlepšení zdraví.


Boštjan Pilej

Boštjan Pilej z Ljubljany ze Slovinska se velkou část své kariéry věnoval síťovému marketingu a pracoval v největší televizní společnosti ve Slovinsku. Boštjan je intenzivně věnuje marketingu prostřednictvím sociálních sítí, ovšem z jiného důvodu. Od otevření trhu ve Slovinsku v roce 2013 byl lídrem, společnost mu ale představil kamarád už v roce 2011. V lednu tým Boštjana EBALI získal postavení manažera týmu, přibližně čtyři měsíce po oficiálním uvedení ve Slovinsku.

Od doby, co pracuje pro Synergy, si Boštjan všiml zlepšení celkové nálady a zdraví své rodiny právě díky účinkům systému V3. Zjistil, že být sám sobě šéfem mu vyhovuje nejlépe a je rád, když může své vlastní hodnoty a cíle zavádět do svého podnikání. Pravdou je, že vnímá svou podnikatelskou činnosti jako službu, protože předává informace a zkušenosti s lepším zdravím a finanční stabilitou těm, se kterými se setkává.


Halldor Kolbeins

Halldor Kolbeins, profesionální fotograf a jeden z předních členů týmu Synergy na Islandu, měl na tento nadějný trh velký vliv. Je zapálený pro sdílení výhod Synergy s lidmi na Islandu a nezapomíná zdůrazňovat důležitost investice do vlastního zdraví. Sám Synergy objevil v prosinci 2012 a byl klíčovým hráčem při budování pevného týmu na Islandu od jeho oficiálního založení v září 2013.

Synergy na Islandu získává na síle a i když je to malá země, mnoho obyvatel je při obnově po silné finanční krizi je otevřeno novým možnostech podnikání. Lidé na Islandu si navíc váží dobrého zdraví, Halldor říká, že většina z těch, se kterými se o Synergy dělí, chtějí produkty alespoň vyzkoušet. Halldor mnoho let pracoval v public relations, kdy se postupně vytrácela jeho vášeň pro fotografování. Nyní mu jeho podnikání se Synergy dovoluje věnovat se fotografickým projektům, které uspokojí jeho osobní zájmy, a neplýtvá svým talentem pro práci, která pro něj málo znamená.


Obsah