Click here to navigate articles

Wydanie Kwietnia 2014

W tym wydaniu:

© Copyright 2014 Synergy WorldWide. All rights reserved.

Wiadomość od Zarządu

Europejskie przygotowania do przełomowego roku

Autor: Stewart Rutter, wiceprezes ds. sprzedaży

Oczekując nadejścia wiosny, widzimy, że dni stają się coraz dłuższe i odczuwamy wzrost temperatur. To wspaniały okres w roku, który przynosi nowy powiew optymizmu i radości życia. Ja z pewnością poczułem je w swoim życiu, a tym bardziej w naszym biznesie Synergy.

Rok 2014 rozpoczęliśmy wspaniałymi imprezami i wydarzeniami, które zgromadziły wielu z nas i pozwoliły nam stworzyć wizję i wyznaczyć kierunek na Nowy Rok. Zaczęliśmy na Hawajach od corocznych Wakacji Legacy. To spotkanie, jak zawsze, zostało zorganizowane w pięknym miejscu dla naszych najlepszych liderów z całego świata, by uczcić nasze dokonania i przygotować się na kolejne działania. Uwielbiam przebywać z naszymi liderami i czuć ich zaangażowanie i zamiłowanie do tego, co robią. Uwielbiam to, że zmieniamy na lepsze życia ludzi z całego świata. Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie nowego roku niż spędzenie tygodnia z naszymi oddanymi liderami w miejscu tak pięknym, jak Hawaje.

Następnie ruszyliśmy dalej, z regionalnymi i krajowymi uroczystościami inauguracyjnymi, podczas których uruchomiliśmy nowe programy, działania motywacyjne i promocyjne. Byliśmy świadkami znakomitych szkoleńi wystąpień motywacyjnych założyciela firmy Synergy, Dana Higginsona, w Niemczech, Norwegii i Finlandii. Zorganizowaliśmy udane spotkania w Dublinie, Londynie, w Hiszpanii oraz w Polsce. Nasze ostatnie imprezy inauguracyjne odbyły się na najnowszym, szybko rozwijającym się rynku — we Włoszech. Podsumowując, zgromadziliśmy ponad 1000 osób, które wysłuchały historii Synergy i mogły uczcić wspaniałe wieści i plany na 2014 rok.

Ten rok może być przełomowy dla firmy Synergy w Europie. Ciężką pracą i zaangażowaniem zbudowaliśmy podstawy pod szybszy rozwój i sukcesy w roku 2014. Na wszystkich rynkach wprowadziliśmy bonus 2x2, całoroczną premię motywacyjną, która z pewnością pozwoli zwiększyć dochody i efekt duplikacji poprzez nieustanne wprowadzanie nowych osób i sponsorowanie. Zapowiedzieliśmy i uruchomiliśmy promocję Zwycięska 100 w Barcelonie, w ramach której stała aktywność i budowanie biznesu będą nagradzane w systemie punktowym. Osoby, które z największą liczbą punktów znajdą się w Zwycięskiej 100, otrzymają pieniądze na podróż oraz zostaną wyróżnione na Szczycie w Barcelonie we wrześniu.

Skoro mowa już o Szczycie w Barcelonie, to wydarzenie będzie niepodobne do żadnego innego, jakie zorganizowano kiedykolwiek w Europie. Zaprezentujemy nowe produkty i programy, które z pewnością wzbudzą entuzjazm u wszystkich uczestników. Odmalujemy naszą wizję przyszłości Synergy, która zapewni wszystkim poczucie pewności, że współpracują z właściwą firmą. Jeśli poważnie myślisz o osiągnięciu sukcesu, dasz wszystkim dobry przykład, biorąc udział w Europejskim Szczycie w pięknej Barcelonie, w Hiszpanii. Jako lider nie tylko weźmiesz udział w tym wydarzeniu, ale zadbasz również o to, by pojechał z Tobą cały Twój zespół.

Uwielbiam ten cytat dotyczący prowadzenia innych:

„Jeśli twoje działania inspirują innych, aby mieli większe marzenia, więcej się uczyli, więcej robili i więcej osiągali, oznacza to, że jesteś liderem”.

Jestem przekonany, że nasz Europejski Szczyt w Barcelonie pomoże Ci w zrealizowaniu wszystkich tych celów. Dołącz do nas!

Nigdy jeszcze nie patrzyliśmy na przyszłość naszej firmy z tak wielkim optymizmem i podekscytowaniem i mamy wszelkie powody do takich odczuć. Nasza działalność na całym świecie stale się rozwija, przyciągając coraz więcej osób do misji naszej firmy, którą jest „pozostawienie po sobie śladu”. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz za osobiste i zespołowe działania na rzecz budowania biznesu Synergy. Co najważniejsze, dziękujemy za to, jak reprezentujecie na co dzień naszą firmę. Mam nadzieję spotkać się w najbliższej przyszłości z wieloma z moich dzisiejszych czytelników.

Przesłanie do dystrybutorów

Pamiętaj, jak ważne są spotkania i odnoś sukcesy

Autor: Hakan Cetin, Europejska Rada Doradcza, Emerald Executive

W branży marketingu sieciowego nauczyłem się wielu rzeczy, ale naprawdę istotne jest to, jak organizujemy spotkania i w jaki sposób bierzemy w nich udział.

Nie ma wprawdzie gwarancji, że uczestniczenie w ważnych wydarzeniach przyniesie nam sukces, zauważyłem jednak, że osoby, które odnoszą sukcesy w marketingu sieciowym oraz w firmie Synergy WorldWide, zawsze biorą udział w spotkaniach. Jest w tym wiele prawdy. Ponadto nauczyłem się planować takie spotkania z wyprzedzeniem, ponieważ dzięki temu zyskuję mnóstwo czasu na ich promowanie. Decydując się na udział w jakimś spotkaniu, znacząco przyczyniasz się do sukcesu całej firmy, choć możesz nie zdawać sobie z tego sprawy.

Uczestnicząc w dużym wydarzeniu, takim jak zbliżający się Szczyt w Barcelonie zaplanowany na wrzesień 2014 roku, masz okazję zapoznać się z ogólną wizją firmy. Możesz zrozumieć, że Synergy to coś więcej, niż tylko koncepcja. To coś realnego. Możesz poczuć więź i entuzjazm przedstawicieli różnych krajów oraz zdać sobie sprawę, że Synergy prowadzi działalność na całym świecie. Zaczynasz również rozumieć łączące nas wszystkich międzynarodowe więzi! Znajdujesz inspirację, słuchając o sukcesach liderów Synergy. Możesz pomyśleć: „Czy różnię się czymś od tego lidera? Ta osoba nie jest ode mnie inteligentniejsza ani lepsza. Mamy za sobą podobne doświadczenia życiowe. Tak naprawdę moje umiejętności przewyższają umiejętności tej osoby, a przecież nie przeszkodziło jej to w odniesieniu sukcesu w tym biznesie!”

Ta nadzieja może być źródłem motywacji, której tak potrzebujesz, by zrealizować swoje najwyższe cele w ramach współpracy z firmą. Najwięksi liderzy pozwolą Ci czerpać ze swoich doświadczeń, a następnie pokażą, jak budować biznes Synergy od podstaw, bez popełniania błędów. Uzyskasz dostęp do informacji Synergy oraz planów na przyszłość.

Dan Higginson, założyciel Synergy WorldWide, pokaże wszystkim, że w Synergy chodzi o znacznie więcej, niż o zarabianie pieniędzy! Chodzi o poczucie uczestniczenia w czymś większym, co wzbogaca życie wielu osób — o firmę, w której czujemy się jak w domu i znajdujemy sens działania.

A także o zdanie sobie sprawy, że nikt z nas nie jest sam. Synergy to wielka światowa rodzina, w której masz na wyciągnięcie ręki setki, a nawet tysiące powiązań. Widzisz, ile osób przyjeżdża na te spotkania i zdajesz sobie sprawę, że możesz odnieść sukces w tym biznesie, ponieważ innym się to udało..

To właśnie na tych spotkaniach formują się liderzy, a przynajmniej tak zaobserwowałem na podstawie własnych doświadczeń w marketingu sieciowym. Te wydarzenia pomagają członkom zespołu w wyznaczaniu celów i formułowaniu planów. Zachęcają do natychmiastowego rozpoczęcia realizacji tych planów.

Zapraszanie partnerów na ważne spotkania co najmniej dwa razy w roku naprawdę ułatwia życie. U członków zespołu, których zapraszałem na takie spotkania obserwowałem niewiarygodne postępy i do dziś są oni częścią Synergy.

Gdy ktoś pyta mnie, czy warto jeździć na te spotkania, nie jestem nawet w stanie wymienić wszystkich powodów, dla których należy to robić. Nie jestem wstanie oddać słowami atmosfery i magicznego nastroju, który tam panuje. Mówię po prostu, że to trzeba poczuć na własnej skórze! Gdy dostałem zaproszenie na swoje pierwsze spotkanie, miałem mnóstwo oporów. Musiałem je pokonać i wybrać się na zjazd, by wreszcie otworzyć oczy i ujrzeć wszystkie możliwości.

Ludzie podają mnóstwo wymówek, które mają usprawiedliwić niebranie udziału w spotkaniach organizowanych przez Synergy: „to za dużo kosztuje”, „trzeba za daleko jechać”, „nie rozumiem języka marketingu sieciowego” czy „uczestniczenie w tych spotkaniach nie przynosi mi żadnych korzyści”.

To właśnie te spotkania pozwalają znaleźć sposób na osiągnięcie sukcesu. Dokonywanie w życiu rzeczy wielkich zawsze wymaga poświęceń! Zamiast analizować koszty, warto pomyśleć o korzyściach. Zadaj sobie pytanie, jaki koszt wiązałby się z niepojechaniem tam. Co możesz wówczas stracić? Musisz zadać sobie pytanie, gdzie chcesz się znaleźć w najbliższych latach. Czy Twoje obecne życie Cię satysfakcjonuje? Gdzie chcesz mieszkać i jakie życie chcesz wieść? Szanse na uzyskanie upragnionego stylu życia są niewielkie, jeśli nie podejmujesz żadnych działań. Wyobraź sobie, jak mogłoby wyglądać Twoje życie, gdyby udało Ci się zdobyć to, czego pragniesz. To wszystko może być Twoje tylko wówczas, jeśli wyznaczysz swojemu życiu nowy kierunek.

Taki sposób myślenia pomógł mi w nadaniu mojemu życiu rozpędu i w utrzymaniu motywacji na wysokim poziomie. Widziałem, jak inni robili to samo i znajdywali rozwiązania, które zmieniły ich życie. Dla wielu osób początkiem zmian był udział w pierwszym wydarzeniu Synergy. Właśnie tam znalazły one inspirację i wiarę w tę firmę.

Czy naprawdę chcesz zobaczyć zmiany w swoim życiu? Zgłoś swój udział w następnym spotkaniu. Pójdź o krok dalej i zabierz kogoś ze sobą.

Właśnie tak! Do zobaczenia na Szczycie w Barcelonie we wrześniu. Mam też nadzieję, że zobaczymy się również na wielu wcześniejszych spotkaniach. Jeśli nie masz jeszcze biletów na Szczyt 2014, kup je już teraz. Miejsca szybko się zapełniają, a szkoda byłoby stracić okazję udziału w takim wydarzeniu!

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się do szczytu w 2014

Produkty, które robią wrażenie

V3: Buduj, Podtrzymuj, Wzmacniaj

Autor: Catherine Bennett, Synergy komunikacja

CCzy pamiętasz jakiś okres w swoim życiu, w którym towarzyszyło Ci poczucie niezwyciężoności? Okres wyjątkowej dumy z ogólnej sprawności własnego ciała? Możliwe, że takie samopoczucie wiązało się z odpowiednim zbilansowaniem dobrego odżywiania, ćwiczeń i niskiego poziomu stresu.

Niestety, gdy życie rzuca podkręconą piłkę i burzy codzienne przyzwyczajenia, często pierwszym elementem, który na tym cierpi jest odżywianie.

System V3 firmy Synergy to Twój system wspomagania. To linia produktów opracowanych z myślą o zachowaniu na długo znakomitego samopoczucia, dzięki której Twoje ciało może przetrwać wszystkie wzloty i upadki. Na system składają się trzy produkty — Mistify, PhytoLife oraz ProArgi-9+. Są to czyste, bezpieczne produkty, których łączne stosowanie wspomaga Cię w dążeniu do zachowania aktywnego, sprawnego i doskonale funkcjonującego organizmu.

Łącznie produkty te budują, podtrzymują i wzmacniają wydajność Twojego organizmu. Każdy z tych naukowo opracowanych produktów jest ukierunkowany na ważny układ, który odpowiada za ogólny stan zdrowia, zapewniając równowagę oraz znakomite samopoczucie na długo.

Buduj

Mistify to płynny preparat zawierający wyciągi z różnych odżywczych jagód, takich jak Acai, a także witaminę B6 oraz ekstrakt z zielonej herbaty. Jeden łyk Mistify to odżywcza eksplozja wzbogacona mnóstwem przeciwutleniaczy, która wspomaga funkcje psychiczne organizmu oraz działanie czerwonych krwinek. Stale wzmacniając ciało preparatem Mistify, możesz zauważyć, że samo zaczyna o siebie dbać.

Podtrzymuj

W celu wzmocnienia organizmu zapewniasz mu wszystkie niezbędne do życia elementy, których potrzebuje. Tę rolę pełni PhytoLife, suplement oczyszczający i neutralizujący nieprzyjemne zapachy, stanowiący połączenie chlorofiliny oraz olejku z mięty pieprzowej. Stosując go, zapewniasz każdemu elementowi swojego organizmu wspomaganie, niezbędne by służył Ci wiernie przez cały dzień. Uwzględnij PhytoLife w codziennej diecie, by zapewnić sobie zdrowe trawienie.

Wzmacniaj

ProArgi-9+ to suplement zawierający aminokwas zwany L-argininą, a także witaminy B6, C oraz D. Te składniki usprawniają działanie układu krążenia, układu nerwowego oraz układu odpornościowego i przy współpracy z preparatami Mistify oraz PhytoLife dostarczają ważne składniki odżywcze do każdego narządu i układu w organizmie. Niezależnie od tego, jak radzisz sobie z realizacją postanowień związanych ze zdrowiem, ProArgi-9+ może pomóc Ci uzyskać lepsze samopoczucie, zwiększając ogólną wydajność Twojego organizmu.

Każdy z tych produktów zaspokaja szczególne potrzeby związane ze zdrowiem, a równocześnie niestrudzenie buduje, podtrzymuje i wzmacnia organizm, wspomagając go w osłabionych obszarach i zapewniając jeszcze więcej energii w tych mocnych. Równoczesne stosowanie tych produktów wspomaga i wzmacnia wzajemnie ich skuteczność.

Pozbądź się ograniczeń związanych z kiepskim stanem zdrowia. Dzięki systemowi V3 firmy Synergy możesz zadbać o zrównoważone odżywianie i zapewnić sobie na długo pełnię dobrego samopoczucia.

Profil Team Member

Członek zespołu staje się Team Managerem w ciągu jednego tygodnia

Autor: Catherine Bennett, Synergy komunikacja

CCzłonek jednego z włoskich zespołów ustanowił rekord Synergy, zdobywając tytuł Team Managera w ciągu zaledwie tygodnia, co większości członków zespołów zajmuje wiele miesięcy, a nawet lat.

Giuseppe Lucio został dystrybutorem Synergy w połowie lutego i bez chwili zwłoki zaczął budować swój biznes. Kilka dni później odbył pierwsze spotkanie z potencjalnymi dystrybutorami. Po zaledwie kilku tygodniach w Synergy Giuseppe wyznaczał już cele długoterminowe, wśród których znalazło się uzyskanie rangi Pearl Executive przed rokiem 2015. Jego najważniejszym celem jest uzyskanie najwyższych rang w strukturach Synergy i opowiadanie wielkim audytoriom o sukcesach, które można osiągnąć w marketingu sieciowym.

„Podoba mi się wyzwanie, jakim jest marketing sieciowy” — mówi Giuseppe. „Tak, pieniądze są ważne, ale praca nad realizacją celu jest równie ważna. Zrobię co w mojej mocy, by wspomóc rozwój Synergy we Włoszech. Lubię rywalizować, a także udowadniać innym, że biznes, w który wierzę, naprawdę działa”.

Giuseppe nie jest oczywiście nowicjuszem. Większość z ostatnich 30 lat poświęcił na pracę w branży marketingu sieciowego i stwierdził, że dysponuje grupą ludzi, którzy są gotowi przejść wraz z nim do nowej firmy. Do pierwszego tygodnia marca Giuseppe zaplanował spotkania, w których udział potwierdziło 70–80 osób. Przyznaje, że niewiele sypia, ale woli wycisnąć wszystko z każdej chwili, gdy nie śpi, ponieważ to wczesne poranki i późne wieczory są dla niego najbardziej produktywne.

Na początek Giuseppe zwrócił się do swojej dawnej współpracowniczki, Raffaelli Orlandi, włoskiego dyrektora generalnego, by dowiedzieć się więcej na temat firmy, z którą się związał. Po rozmowie z Raffaellą Giuseppe z entuzjazmem przystąpił do budowania własnego biznesu Synergy, po tym jak niedawno odszedł z innej firmy zajmującej się marketingiem sieciowym, która nie wydawała mu się wystarczająco poważnym przedsięwzięciem, by w nie inwestować. Wiedział, że Synergy to firma dla niego, ponieważ jej liderzy mają wizję przyszłości, a w firmie dostępne są ogromne możliwości rozwoju.

Mając całe dekady doświadczenia w przemawianiu, Giuseppe wie, jak ważne jest opanowanie tej umiejętności w celu osiągnięcia sukcesu w marketingu sieciowym. Jest to tak naprawdę jedna z pierwszych umiejętności, które przekazuje nowym dystrybutorom, by byli profesjonalistami w każdym calu. Wie, że musi pomóc innym w dostrzeżeniu możliwości, którymi dysponują oraz w uporządkowaniu ich w celu zrealizowania wyznaczonych celów.

„Chcę, aby osoby, z którymi się spotykam, zdały sobie sprawę, że mają tylko jedno życie. Wielu ludzi zapomina o tym, że nie będą mieć drugiej szansy” — mówi Giuseppe. „W związku z tym chcę dać im szansę na dokonanie w życiu zmian i na odnalezienie wolności dzięki Synergy i staram się poprowadzić ich we właściwym kierunku”.

Giuseppe studiował księgowość, a gdy miał nieco ponad 20 lat odkrył branżę marketingu sieciowego. W ciągu 30 lat współpracy z kilkoma różnymi firmami, za pieniądze z marketingu sieciowego Giuseppe kupił swój pierwszy dom, w tym czasie otworzył też we Włoszech dwa bary, pracował w banku i zastanawiał się nad przeprowadzką do Kanady, zanim na stałe osiedlił się w północnych Włoszech.

Obecnie jest w pełni zaangażowany w losy swojego biznesu Synergy i korzysta z dobroczynnego działania systemu V3 na jego poziom energii.

„Wiem, że mogę zrobić więcej niż inni ode mnie oczekują” — mówi Giuseppe. „Mam mnóstwo pomysłów na zainteresowanie wielu osób marketingiem sieciowym, a pierwszym krokiem jest nauczenie innych, jak znowu marzyć”.

W świetle reflektorów

W tym roku członkowie zespołu Synergy wygłoszą istotne oświadczenia dotyczące ich osiągnięć. Każdy członek zespołu wnosi do firmy coś wartościowego, a my jesteśmy dumni z tego, że każdy z nich może być częścią rodziny Synergy. Pozwól, że przedstawimy Ci kilkoro z tych, którzy są inspiracją dla swoich współpracowników i sami wyrabiają swoje dobre imię na rynkach, na których operują.

Carlo Branca

najnowszy Team Manager we Włoszech, czuje rozluźnienie w napiętej ostatnio włoskiej gospodarce. Po 8 latach wytężonej pracy w marketingu sieciowym, Carlo dołączył niedawno do Synergy podczas spotkania ze swoim sponsorem. Wie, że system V3 działa, ponieważ stosuje go na co dzień, by zachować energię i zadbać o swoje zdrowie, mimo napiętego harmonogramu.

Choć Carlo współpracuje z Synergy od niedawna, bardzo szybko wspiął się po szczeblach kariery i twierdzi, że wszystko to zawdzięcza strategii biznesowej firmy oraz swoim licznym mentorom. Skorzystał z porad liderów i teraz zbiera owoce swojej pracy. Carlo mówi: „marketing sieciowy uratował mi życie” i z niecierpliwością realizuje cele, które sobie wyznaczył. Ma nadzieję, że uzyska rangę Pearl Executive przed Szczytem w Barcelonie, który odbędzie się we wrześniu 2014 r.


Joe John McKenna

Joe John McKenna nie tylko jest Team Leaderem w Synergy, ale również muzykiem, grającym zawodowo na dudach irlandzkich. Wraz z żoną odbywał trasy koncertowe, grając dla publiczności klasyczną irlandzką muzykę. Joe odłożył na jakiś czas współpracę z Synergy, gdy jego żona zachorowała i zmarła około roku temu. Z początkiem nowego roku zdecydował, że znowu zajmie się biznesem. Powiedział, że Synergy jest dla niego motywacją do spotykania się z nowymi ludźmi i wychodzenia z domu w tym trudnym okresie w jego życiu.

Joe twierdzi, że sukces zawdzięcza konsekwentnym działaniom swojego zespołu, a szczególnie sponsorce, Yvonne Timmins, która co tydzień organizuje spotkania i przekazuje informacje na temat systemu V3 wszystkim zapraszanym osobom. Gdy Joe był mniej zaangażowany w działalność w Synergy, co miesiąc widział, że na jego koncie w banku pojawiały się pieniądze, co było dowodem na skuteczność działania modelu biznesowego Synergy. Obecnie Joe z entuzjazmem wkracza w każdy kolejny dzień i obserwuje, dokąd zmierza jego biznes.


Aldona and Michał Mosiejko

Aldona i Michał Mosiejko odegrali znaczącą rolę w rozwoju Synergy Polska na wiele lat przed wielką inauguracją, która miała miejsce w czerwcu 2013 roku. Synergy WorldWide odkryli w 2009 roku i od tej pory zdobywali kolejne rangi, aż do aktualnej pozycji Team Managera. Dla państwa Mosiejko centrum życia jest rodzina i nieustanny rozwój osobisty. Zdają sobie sprawę, że doskonaląc siebie, podnoszą jakość swojego życia. Na co dzień wyznają zasadę, że stawanie się kimś więcej sprawia, że zyskujesz więcej.

Aldona i Michał mają wspólną wizję przyszłości Synergy, która według nich leży u podstaw ich sukcesu. Sami również są żywym dowodem działania produktów Synergy, ponieważ system V3 stał się częścią ich stylu życia. Z prawdziwą radością dzielą się filozofią Synergy Advantage z osobami napotkanymi na swojej drodze i obserwują, jak oferowane przez Synergy możliwości oraz wyjątkowe produkty zdrowotne zmieniają ich życie.


Boštjan Pilej

Boštjan Pilej z Lublany, w Słowenii, sporą część swojego życia zawodowego przepracował w największej słoweńskiej spółce telewizyjnej. Boštjan nadal jest mocno zaangażowany w działalność marketingową w mediach społecznościowych, jednak teraz dla innej sprawy. Jest liderem od otwarcia rynku słoweńskiego w 2013 roku, jednak na początku do firmy wprowadził go znajomy, w roku 2011. W styczniu ranga Boštjana w zespole EBALI podniosła się do Team Managera, około czterech miesięcy po oficjalnym wprowadzeniu firmy na rynek Słowenii.

Od dołączenia do Synergy Boštjan zaobserwował ogólną poprawę samopoczucia członków rodziny, będącą efektem stosowania systemu V3. Zauważył, że bycie swoim własnym szefem naprawdę mu odpowiada, a możliwość wdrażania w ramach działalności swoich własnych wartości i celów sprawia mu wiele radości. W rzeczywistości swój biznes postrzega jako usługę, ponieważ może dzielić się zdrowiem i stabilnością finansową z osobami napotykanymi na swojej drodze.p>

Halldor Kolbeins

Halldor Kolbeins, zawodowy fotograf i jeden z głównych członków zespołu Synergy w Islandii, wywiera istotny wpływ na rozwój tego dobrze zapowiadającego się rynku. Z wielką pasją dzieli się filozofią Synergy Advantage z mieszkańcami Islandii, pamiętając o tym, by podkreślać, jak ważne jest inwestowanie we własne zdrowie. Synergy odkrył w grudniu 2012 roku i odegrał główną rolę w tworzeniu trwałego zespołu w Islandii od oficjalnego otwarcia tego rynku we wrześniu 2013 roku.

Synergy nabiera w Islandii rozpędu, a ponieważ kraj ten jest niewielki, wielu z jego mieszkańców chętnie otwiera się na nowe możliwości biznesowe, pozwalające odzyskać równowagę po dużym kryzysie finansowym. Ponadto Islandczycy cenią swoje zdrowie i zdaniem Halldora większość osób, którym przedstawia Synergy, przynajmniej chce wypróbować te produkty. Po wielu latach pracy w branży public relations Halldor zaczął tracić zainteresowanie swoją dotychczasową pasją — fotografią. Obecnie prowadzony przez Halldora biznes Synergy pozwala mu realizować projekty fotograficzne odpowiadające jego osobistym zainteresowaniom. Nie musi już trwonić swojego talentu na prace, które niewiele dla niego znaczą.


Spis treści