Legacy Magazine > květen 2016

Legacy Magazine

květen 2016

Vynikající doba pro Synergy Europe

Zpráva od Dana Normana, předsedy Synergy WorldWide

Epochální milník Synergy Europe

Myslím si, že je velice příhodné, že centrála Synergy Europe vznikla právě v Barceloně. Domnívám se, že je to jedno z nejvíce inspirujících měst světa.

V3 infografiky

Sada V3 od Synergy je produktová řada navržená tak, aby dlouhodobě dbala o Vaše zdraví, a která Vám pomůže zvládnout dennodenní nároky Vašeho těla. Sada třech nezávadných a bezpečných výrobků

Jak udělat krátkou prezentaci

Sestavování krátké prezentace je podobné jako psaní tezí eseje. Chcete svým posluchačům poskytnout stručný popis toho, co chcete představit, a to spojením klíčových prvků, které dají základní představu o cílech Vaší firmy, a dále též porovnáním s prezentacemi jiných společností.

Cesta Rakouska k úspěchu

Vedení Synergy veří, že jedním z hnacích činitelů je fakt, že Rakousko má jednoho z největších a nejvlivnějších lídrů, Pearl Executive Franze Friesse.

Nový Pearl Executive: Robert Suppan

Blahopřejeme Robertovi Suppanovi z Rakouska, nejnovějšímu Pearl Executive v Synergy Europe!

Nová team Elite: Sabine Feitl

Sabine Feitl pracovala velmi těžce, aby mohla rozvijet svoje podnikání se Synergy, teď je na dobré cestě, aby dosáhla na úroveň Executive.

Nový Team Elite: Teri Rigby’ová

Seznamte se s touto novou schopnou podnikatelkou. Pouze několik měsíců poté, co se stala členkou týmu Synergy, Teri Rigby’ová z Velké Británie je již pouze jednu úroveň od stupně executive.

Noví Team Elites: Anna-Maija & Hannu Kreivi

Anna-Maija a Hannu Kreivi’ovi jsou podnikatelé celý život. Nejnovější Team Elite z Finska už dokázali, že dokážou vyvážit svůj rušný rodinný život a výnosné podnikání.

NOVÉ OSOBY NA ÚROVNI TEAM DIRECTOR

Keith Robinson, Stefan Dörfler, Mirva Martikainen.

Platinoví členové Elite Honors

Členové týmu, kteří založili úspěch svého podnikaní se Synergy na modelu Elite Honors, již vidí velké výhody, pokud se do Elite Honors kvalifikují každý měsíc.

Ceny na Summit ve Vídni podraží od 1. června!

Čas běží! Chtěli bychom si být stoprocentně jistí, že jste si už zarezervovali ve svém kalendáři nejdůležitější datum pro Synergy v roce 2016 – 22. - 24. září, Summit ve Vídni.