Summit Logo

Podívejte se na propagační video

Připojte se k Synergy WorldWide v Barceloně 28.-30. září v centrále Synergy Europe a zúčastněte se dynamického summitu na břehu moře.

Barcelona se stala centrem produktivity Synergy, když si lídři a členové týmu z celé Evropy užívali významných akcí v tomto městě. Moderním profesionalizmem i tempem života Barcelona ztělesňuje mnoho hodnot, které se snaží prosazovat Synergy. Těšíme se na povzbuzující a vzrušující víkend během Summitu 2017!


Registrujte se zdeUČTE SE OD NEJLEPŠÍCH

Všichni nejvlivnější lídři Synergy se shromáždí v Barceloně kvůli jedné věci - naučit Vás, jak mít úspěch

DOKONALÉ MÍSTO

Centre de Convencions Internacional de Barcelona (Mezinárodní kongresové centrum - CCIB) se nachází nedaleko Baleárského moře a nabízí krásné moderní prostory, jedny z nejnovějších v Barceloně.

POZNEJTE BARCELONU

V Barceloně můžete najít historické budovy, nové noční kluby, rušné centrum a odpočinek na pláži, vše na několika kilometrech čtverečních.

ODPOČÍTÁVÁNÍ ZAHÁJENÍ SUMMITU SYNERGY EUROPE 2017

— 28.-30. září —

Znovu zažijte to nadšení!

Prohlédněte si shrnutí Summitu 2016 z Vídně.

HARMONOGRAM

Čtvrtek, 28. září
16:00 – 20:00 Registrace
20:00 – 22:30 Recepce na uvítanou
Pátek, 29. září
13:00 – 17:30 1. část
19:30 – 22:00 Recepce pro VIP
Sobota, 30. září
10:00 – 13:00 2. část
13:00 – 15:00 Oběd (na své náklady)
15:00 – 18:30 3. část

REGISTRACE

Čím dříve se zaregistrujete, tím více ušetříte! Počet míst je omezený, takže si zajistěte místo co nejrychleji. Registrujte se zde

Během online registrace musíte uvést všechny požadované osobní údaje. Když dokončíte registraci, peníze budou stržené z karty, která je uvedená na Vašem účtu Synergy. Pokud byste chtěli zaplatit z karty, která není uvedená na Vašem účtě Synergy, prosím, spojte se co nejrychleji po registraci se zákaznickou podporou a předejte údaje správné karty.


Průběh registrace
Včasná registrace May 5 – June 30 €99
Řádná 1. července – 31. srpna €129
Pro nové členy týmu 4. dubna – 31. srpna €99 (musíte se zaregistrovat do 30 dnů po přihlášení)
Na místě 28.-30. září €149


Cena je pro jednu osobu a zahrnuje vstup na všechny akce na summitu. Ubytování a doprava nejsou zahrnuté. Při zrušení registrace vracíme peníze, ale bude naúčtovaný poplatek 15 €. Při zrušení po 31. srpnu se peníze nevrací. Vstupenky jsou nepřenosné.Registrujte se zde

Místo konání a ubytování
Nedaleko od centrály Synergy Europe je Centre de Convencions Internacional de Barcelona (CCIB), které poskytuje krásné moderní prostory s výhledem na Baleárské moře. Je to jedno z nejnovějších kongresových center v Barceloně a může se pochlubit vynikající architekturou a osvětlením a uvnitř i špičkovou technologií. Centrum se nachází nedaleko pláže a dalších zajímavých míst, CCIB je ideální místo pro objevování všeho, co dělá město cestovatelskou destinací.

CCIB je obklopené množstvím moderních hotelů, které umožňují dojít na summit pěšky. Prozkoumali jsme dobré možnosti ubytování ve vzdálenosti méně než 3,5 km od místa konání a seřadili jsme je podle počtu hvězdiček od 3 do 4. Zamluvte si, prosím, Váš hotel rychle, protože pokoje se mohou rychle zaplnit.

★★★3-hvězdičkové hotely

★★★★4-hvězdičkové hotely

O Barceloně

La Sagrada Familia, Park Güell, Casa Milá, Gotická čtvrť, Las Ramblas jsou atrakce, o kterých už jste nejspíše slyšeli. Pokud jste je ještě neviděli, nenechte si je ujít! Pokud jste je už navštívili, pak by pro Vás mohlo být zajímavé prozkoumat jinou stránku Barcelony. Stránku, která nabízí písek, slunce a moře.

ČASTÉ DOTAZY

Máte nějaké dotazy ohledně Summitu? Pokusíme se Vám na ně odpovědět.

Musím být členem týmu Synergy, abych se mohl zúčastnit Summitu?

Pro účast na Summitu musíte být členem a také musíte být aktivní v jakémkoli měsíci mezi lednem a srpnem 2017.

Jak se mám obléci na Summit?

Na většinu akcí je vhodné neformální obchodní oblečení (business casual). Pro Večer ocenění si mnozí oblékají něco slavnostnějšího (ženy koktejlové šaty a muži sako a kravatu).

Zahrnuje cena i let do Barcelony?

Ne, každý si dopravu na Summit hradí sám.

Na které letiště bych měl letět?

Doporučujeme letiště Barcelona–El Prat Airport (BCN).

Musím si sám zajistit dopravu z letiště do hotelu?

Ano, také tuto dopravu si zajišťujete sami. Pokud s tím potřebujete pomoci, obraťte se na svůj hotel.

Jaké jsou možnosti stravování v okolí CCIB?

Pěšky lze dojít k mnoha restauracím v různých cenových skupinách.

Je má registrace přenosná?

Registrace je nepřenosná.

Mohu zrušit registraci na Summit?

Vaši registraci můžete zrušit, ale poplatek za zrušení je 15 euro. Po 31. srpnu již peníze nevracíme.

Mohu si zajistit vlastní ubytování?

Ano, ubytovaní spočívá na Vás. V okolí CCIB je mnoho možností.

Kdy je poslední den pro registraci na Summit?

31. srpna 2017 je poslední den pro registraci na Summit online. Registrace na místě bude možná podle volných míst. Zaregistrujte se dnes a získejte nejlepší cenu a zajistěte si místo na Summitu!

Jaké je v září počasí v Barceloně?

Průměrná denní teplota v Barceloně je 26°C.

Jaká doprava je dostupná v Barceloně?

Metro, taxi a autobusy. Více podrobností o dopravě v Barceloně se dozvíte zde..Pokud máte nějaké další dotazy, obraťte se na zákaznickou podporu Synergy.Registrujte se zde

Summit je nejdůležitější událostí roku – událost, na kterou se čeká celý rok. Pracujeme tvrdě celý rok, abychom toho dosáhli, zhodnotili, kam jsme dospěli, a určili si nové cíle. Je to dobré místo, abychom se dozvěděli, co nám přinese budoucnost. Vše, co v Synergy děláme, je ve snaze dosáhnout vrcholu, včetně Elite Health, vrcholu péče o zdraví.
© 2017 Synergy WorldWide. All Rights Reserved.