Summit Logo

Obejrzyj filmik promocyjny

Dołącz do Synergy WorldWide podczas tego pełnego dynamizmu eventu w Europejskiej Siedzibie Głównej Synergy, w Barcelonie, nad Morzem Balearskim, w dniach 28-30 września.

Barcelona stała się dla Synergy prawdziwym epicentrum produktywności odkąd liderzy i dystrybutorzy firmy z całej Europy uczestniczą w ważnych wydarzeniach odbywających się w tym mieście. Emanując nowoczesnym profesjonalizmem i jednocześnie tętniąc energią życia Barcelona jest ucieleśnieniem wielu cech, jakimi pragnie cechować się Synergy. Możecie się więc spodziewać, że Szczyt 2017 będzie weekendem pełnym olśnienia i emocji!


Zarejestruj się terazUCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Wszyscy czołowi liderzy Synergy zbiorą się w Barcelonie w jednym celu: aby dać Ci narzędzia, dzięki którym odniesiesz sukces.

DOSKONAŁE MIEJSCE

Centre de Convencions Internacional de Barcelona (CCIB) to przepiękna, nowoczesna przestrzeń z widokiem na Morze Balearskie i jedno z najnowszych centrów konferencyjnych w Barcelonie.

POZNAJ BARCELONĘ

W Barcelonie znajdziesz historyczne budowle, nowoczesne kluby nocne, śródmiejski gwar i plażowy relaks, a wszystko to na przestrzeni kilku kilometrów kwadratowych.

ODLICZAMY DNI DO EUROPEJSKIEGO SZCZYTU SYNERGY 2017

— 28-30, września 2017 —

Przeżyj te emocje jeszcze raz!

Obejrzyj filmik podsumowujący Europejski Szczyt 2016 w Wiedniu.

Program

Czwartek, 28 września
16:00 – 20:00 Rejestracja
20:00 – 22:30 Przyjęcie powitalne
Piątek, 29 września
13:00 – 17:30 Sesja ogólna I
19:30 – 22:00 Przyjęcie dla VIP-ów
Sobota, 30 września
10:00 – 13:00 Sesja ogólna II
13:00 – 15:00 Lunch (na własna rękę)
15:00 – 18:30 Sesja ogólna III

Rejestracja

Im wcześniej się zarejestrujesz, tym więcej zaoszczędzisz! Ilość miejsc jest ograniczona, więc zagwarantuj sobie miejsce tak szybko, jak tylko możliwe. Kliknij tutaj aby się zarejestrować.

Pamiętaj, aby podać wszystkie dane osobowe wymagane podczas rejestracji online. Karta przyporządkowana do Twojego konta Synergy zostanie obciążona w momencie ukończenia procesu rejestracji. Jeśli chciałbyś obciążyć kosztem rejestracji inną kartę, nie przypisaną do Twojego konta Synergy, wówczas bezpośrednio po wysłaniu rejestracji zadzwoń do Działu Obsługi Klienta, aby udzielić jego pracownikowi danych na temat karty, która ma zostać obciążona.


Harmonogram rejestracji
Wczesna 5 maja–30 czerwca €99
Zwykła 1 lipca–31 sierpnia €129
Nowy dystrybutor 4 kwietnia–31 sierpnia €99 (rejestracja maks. 30 dni po dołączeniu do Synergy)
Na miejscu September 28-30 €149


Podany koszt dotyczy jednej osoby i obejmuje dostęp do wszystkich wydarzeń wchodzących w zakres Szczytu. Koszty hotelu i dojazdu nie zostały uwzględnione. Zwroty z tytułu wycofania rejestracji obciążone są opłatą anulacyjną w wysokości 15€. Rejestracja anulowana po 31 sierpnia nie podlega zwrotowi kosztów. Biletów nie można przenieść na inną osobę.Zarejestruj się teraz

Miejsce wydarzenia i noclegi
Niedaleko od Siedziby Głównej Synergy Europe znajduje się Centre de Convencions Internacional de Barcelona (CCIB) – piękna, nowoczesna przestrzeń z widokiem na Morze Balearskie. Jest to jedno z najnowszych centrów konferencyjnych w Barcelonie, znane ze swej spektakularnej architektury oraz wnętrz wyposażonych w najnowocześniejsze technologie. Dzięki swemu położeniu w sąsiedztwie plaży i wielu głównych atrakcji miasta CCIB stanowi idealną bazę wypadową, aby zapoznać się ze wszystkimi elementami, składającymi się na wyjątkową atrakcyjność turystyczną Barcelony.

CCIB otoczone jest dziesiątkami nowoczesnych hoteli, dzięki czemu do miejsca wydarzenia można bez wysiłku dojść na piechotę. Wybraliśmy kilka propozycji hotelowych znajdujących się w promieniu maksymalnie 3,5 km od miejsca wydarzenia w przedziale sięgającym od 3 do 4 gwiazdek. Prosimy o szybką rezerwację hotelu, ponieważ wolnych miejsc może wkrótce zabraknąć.

★★★ Hotele 3-gwiazdkowe

★★★★ Hotele 4-gwiazdkowe

O Barcelonie

La Sagrada Familia, Park Güell, Casa Milá, dzielnica gotycka oraz Las Ramblas, to prawdopodobnie znane Ci najsłynniejsze atrakcje Barcelony. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji ich poznać, koniecznie nadrób tę zaległość! Jeśli już je zwiedziłeś, wówczas zapewne zainteresuje Cię inne oblicze Barcelony, czyli piaszczysta plaża, słońce i morze.

Najczęściej Zadawane Pytania

Masz pytania dotyczące Szczytu? Odpowiemy na nie!

P. Czy muszę być dystrybutorem Synergy, aby wziąć udział w Szczycie?

O. Aby uczestniczyć w Szczycie 2017, musisz zarejestrować się i posiadać aktywne konto Synergy w dowolnym miesiącu między styczniem a sierpniem 2017. Zakwalifikowani dystrybutorzy mogą także zapraszać do rejestracji i uczestnictwa w Szczycie swoich gości.

P. Jaki strój obowiązuje na Szczycie?

O. Podczas większości zajęć powinien to być swobodny strój biznesowy. Na Wieczorze Uznań wiele osób preferuje strój bardziej formalny (suknie koktajlowe u pań, marynarki i krawaty u panów).

P. Czy w cenie rejestracji na Szczyt zawarty jest koszt przelotu do Barcelony?

O. Nie, każdy sam odpowiada za zorganizowanie sobie biletu lotniczego na Szczyt.

P. Na które lotnisko powinienem przylecieć?

O. Prosimy o kierowanie się na lotnisko Barcelona–El Prat Airport (BCN).

P. Czy sam organizuję sobie dojazd z lotniska do hotelu?

O. Tak, należy samemu zorganizować sobie dojazd z lotniska do hotelu. Jeśli potrzebujesz wskazówek wejdź na stronę internetową poświęconą ofercie miejsc hotelowych.

P. Jakie opcje restauracyjne dostępne są w pobliżu CCIB?

O. W zasięgu spaceru znajduje się wiele restauracji o różnym zakresie cenowym.

P. Czy mogę przenieść moją rejestrację na inną osobę?

O. Rejestracja nie może zostać przeniesiona na inną osobę.

P. Czy mogę anulować swoją rejestrację na Szczyt?

O. Owszem, rejestrację można anulować. Opłata za anulowanie wynosi 15 €. Odwołanie rejestracji po 31 sierpnia 2017 wiązać się jednak będzie z niemożliwością ubiegania się o zwrot pieniędzy.

P. Czy sam odpowiadam za zorganizowanie sobie noclegów?

O. Tak, każdy sam organizuje sobie zakwaterowanie w hotelu. W okolicy CCIB dostępna jest szeroka gama miejsc hotelowych.

P. Jaki jest ostatni dzień, kiedy możliwa jest rejestracja na Szczyt?

O. 31 sierpnia 2017 to ostatni dzień, kiedy rejestracja na Szczyt jest możliwa drogą telefoniczną lub przez Internet. W zależności od liczby wolnych miejsc możliwa jest rejestracja już na miejscu. Zarejestruj się już dziś, aby zapłacić najniższą cenę i zagwarantować sobie pewne miejsce na Szczycie!

P. Jaka pogoda panuje w Barcelonie we wrześniu?

O. Średnia temperatura w Barcelonie wynosi wówczas 26° C / 78° F.

P. Jakie środki transport są dostępne w Barcelonie?

O. Możesz korzystać z barcelońskiego metra, taksówek i autobusów. Kliknij tutaj, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat transportu w Barcelonie.Jeśli masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z pracownikiem Działu Obsługi Klienta Synergy.Zarejestruj się teraz

Szczyt to najważniejsze wydarzenie w roku – wydarzenie, na które wszyscy niecierpliwie czekamy. Nasza wytrwała praca przez cały rok ukierunkowana jest właśnie na to wydarzenie, na moment, kiedy będziemy mogli spojrzeć za siebie i zdać sobie sprawę z tego ile w danym roku osiągnęliśmy. Szczyt daje nam także perspektywę, dzięki której lepiej rozumiemy co przyniesie nam przyszłość. W Synergy wszystko co robimy ma na celu pomóc nam zdobyć szczyt – także Elite Health, czyli szczyt dobrego samopoczucia.
© 2017 Synergy WorldWide. All Rights Reserved.