Legacy Magazine > Toukokuu 2017

Kolminkertaiset Elite Honors –pätevöityjät

Elite Honors -mallin omakseen ottaneiden ja joka kuukausi pätevöityneiden Synergy-tiimin jäsenten liiketoiminta on palkitsevaa. Kaikkiaan 688 jäsentä on pätevöitynyt Elite Honors –klubiin joko 600-, 1 200- tai 2 400-tasolla vähintään kolme kertaa vuoden 2017 aikana. Loistavaa!

Tunnustuksena saavutuksestaan he ovat saaneet Elite Honors -rintamerkin. Myös jatkossa kuukausittain pätevöityvillä jäsenillä on mahdollisuus saada Elite Honors -klubikortti, Elite Honors -klubitakki, tunnustusta vuoden 2017 konferenssissa sekä tuotekrediittiä.

Onnittelut kaikille Elite Honors -pätevöityjille! Olemme ylpeitä siitä, että rakennatte vahvaa liiketoimintaa Elite Honors -periaatteiden mukaisesti. Toivottavasti joukkonne kasvavat runsaasti vuoden 2017 kuluessa.

Kolminkertaiset pätevöityjät

ITÄVALTA
Alexander Michael
Alois Proskovits
Andrea Wagner
Anita Vidovitsch
Anna Aürnig
Anna Reibenbauer
Anton Winkler
Arnold Leitner
Barbara Skrapits
Bettina Musumeci
Birgit Lindner
Brigitte Winkler
Christian MArinkovits
Christian Petritsch
Christian Schwab
Christoph Konabether
Christoph Salvenmoser
Christoph Suppan
Corinna Fröwein
Daniela Petrov
Dieter Nagl
Doris Brandstaetter
Doris Zinke
Edith Ortner
Eduard Bobovnik
Elfriede Tappauf
Elisabeth Arzberger
Elisabeth Greiner
Elisabeth Malina
Elisabeth Müllner
Elisabeth Osterbauer
Erna Maria Kurzwel
Ferdinand Steiner
Franz & Ana Vajda-Friess
Gerald Kaufmann
Gerald Krampl
Gerhard Mönig
Gernot Jurceka
Hakan Cetin
Hannelore Tanzler
Heidemaria Feyertag
Heidi Kelbic
Heinz Leitgeb
Helga Brodkorb
Helmut Jelinek
Ingried Sindler
Janos Kovacs
Josef Starman
Karl Tappauf
Katharina Esterl
Katharina Salvenmoser
Katharina Wack
Katharina Zoehrer
Kati Suppan
Liselotte Leitner
Ludwig Kalina
Mag Augustine Schlack
Manfred Kelbic
Manuela Fuchs
Manuela Zieserl-Schmidt
Maria Diettrich
Maria Gruber
Maria Krug
Maria Proskovits
Maria Schlack
Marianne Schneller
Markus Mostoegel
Markus Pregartner
Markus Schrammel
Martha Buchgraber
Matthaeus Noichl
Melissa Kelbic
Monica Simon
Monika Seifried
Nicole Anderle
Nicole Holzer
Norbert Finster
Otmar Krug
Patrick Degold
Peter Decker
Petra Johanna Oberlojer
Praevita GMBH
Rainer & Yvonne Kubisko
Renate Goetschl
Renate Wallner
Robert Heil
Robert Suppan
Roman Tanzler
Ronald Glavanics
Roswitha Burboeck
Rudolf Zinke
Sabine Brandstaetter
Sabine Feitl
Sabine Krall
Sandra Hübsch
Siegfried Feitl
Sonja Esterl
Stefan Dörfler
Sylvia Theresa Schuler
Thomas Kaggl
Thomas Krampl
Thomas Sundl
Ulrike Trifterer
Ursula Heil-Kohlhauser
Walter Greiner
Werner Gaisch
Werner Gattermayer
Wolfgang Simbuerger

TŠEKKI
Petra Kucharova

SUOMI
Aila & Seppo Riihimaa
Alli Maja
Anna-Maija & Hannu Kreivi
Anne Bäck
Anne Eskelinen
Anneli Pahkala
Anni Hänninen
Antero Nousiainen
Antti & Pirkko Kemppainen
Anu Ekoluoma
Arja Kallioranta
Arja Koskel
Arja Tolvanen
Aune Hakala
Britta Lindstrom
Catarina Forsström
Eeva Heikkilä
Eeva Onninen
Eija Hautamäki
Eino Viital
Elisa Hilden
Eric & Kati Gammals
Erkki Kananen
Hanna Oikari
Hannele & Tommi Aspelin
Heikki Honkonen
Helena Hemming
Heli & Kimmo Nippala
Hilkka & Eero Saukko
Innocase Oy
Irja Vikman
Jaakko & Riitta Matikainen
Jaana Afflekt & Seppo Tikkanen
Jaana-Riitta Simpanen
Janita & Tomas Wargh
Jarmo Saarikko
Jennie Hellström
Johanna & Pekka Jauhiainen
Johanna Ala-Mattinen
Johanna Paananen
Juhani & Kaisa Pulkka
Juhani Vahasalo
Kaisu Harjunpää
Kapro Invest KY
Karita & Seppo Koskinen
Kirsi Laitinen
Kristiina & Kalevi Niskanen
Kristiina Laihi
Kylde Oy
Leena Immonen
Leena Koskinen-Tervo
Leena Lappalainen
Leila & Jorma Piilonen
Lila Köngäs-Saarikko & Tatu Saarikko
Maarit Rönkkö
Mamma Oy
Mara-Liisa & Juha Määttänen
Mari Nopanen
Marika Spencer
Mari-Louise Strandberg
Marja-Leena & Teppo Rasi
Marvi & Janne Korkeakangas
Merja Saalasti
Metsätyö Papinkivi
Miimu Jaatinen
Minna Rimpiläinen
Mirja-Liisa Vuokila & Ritta Marttila
Niilo Nieminen
Nina Hellman
Nina Tapojärvi & Pentti Kuukasjärvi
Oti Friman
Päivi & Kimmo Kangas
Päivi & Tapio Ojala
Päivi Aho
Päivi Mauriala
Paula Harju
Paula Karjalainen
Pekka Päivärinta
Pentti Hirvonen
Pirjo Martinez
Pirkko Järvi-Mettomäki
Regina & Antti Ahola
Reijo Kananen
Reino Säteri
Ritta Liukko
Rosita Koistinen
Salme Ala-Heikkilä
Sami & Tanja Niemimuukko
Sanna-Kaisa Koponen
Sari Pulkka
Seija Juntunen
Sirkka Saarenmäki
Sirpa Kokkala-Laasko
Sirpa Nilosaari
Tapani & Sirkka-Liisa Ristolainen
Tarja Pulli
Tellervo & Juhani Saukko
Tiina & Kari Lindh
Timo Kaarlela
Toini & Paavo Saarijärvi
Tuula Hyytiäinen
Tuula Lepistö
Ulla & Ari Hytönen
Vappu Karttuen
West Coast Information Network Oy

SAKSA
Antje Grote
Birgit Magdas
Birgit Rausch
Brigitte Wannags
Carmen Stein
Carsten Schumacher
Christa Gartner
Christiane Jakob-Tänzler
Claudia & Michael Ziemke-Wald
Claudia Eck
Claudia Grossmann
Dagmar & Wolfang Lampe
Daniel & Barbara Krawcewicz
Evi Ziereis
Francesca & Hermann Pflüger
Franz Krammel
Gesundheitscenter Wildeshausen
Guenter Simon
Hakan Soenmez
Heinz Strasser
Ina Bucholtz
Irena & Dirk Mehldau
Irmgard Moehle
Lahn-Dill-Vital
Marlis Hoffmann
Matthias MNDesign
Michaela Arnus
Min-cha Popella
Monika Scheinbacher
Patrick Hermann
Paulus Sigrun-Johanna
Petra Rinkel
Sabine Link
Silvia Sneberger
Stephan Zurkuhlen
Susanne Kupske
Svenja Niederberger
Vital Power Herrmann
Volker Birkholz

ISLANTI
Anna Margret Bjarnadottir
Björg Jónsdóttir
Guðmundur Agnarsson & Gyða Ölvisdóttir
Íris Jónsdóttir
Siggadora Matthíasdottir
Sigurlaug Ingólfsdóttir

IRLANTI
Adetutu Odufuwa
B.D. Electrical LTD
Emeka & Prisca Okakpu
Eric Montgomery
J&J Enterprises
James & Louise Rogers
Jerry & Anita Lynam
Kate Flynn
Keith Robinson
Marcus Prouse
Maria Corbet
Mark Dempsey
Maryanne Gosling
Patricia Tougher
Paul Houlihan
W.B.F. Enterprises

ITALIA
Alessandra Alessandrini
Alessandro Lazzereschi
Alvaro Lisetti
Anamaria Silvia Baraboi
Angela Strappazzon
Annamaria Rizzato
Antonio Galatro
Beatrice Tosetto
Caterina Saviori
Claudio Frasson
Damiano Saccardo
Daniela Pecchioli
Daria Camaiti
Devis Vigolo
Diego Bragato
Elena David
Elena Pasquali
Elisa Panetta
Elisabetta Franzo
Ermir Karaj
Fausto Mariucci
Filippo Sanna
Filippo Scarin
Flaviano Frugeri
Francesco Olivieri
Giacomo Rigoni
Giorgia Geron
Giorgio Bresquar
Giovanni Scalet
Gloria Cinetto
Iuliana Gherasimescu
Lorenzo Baffico
Luca Alfonso
Luca Raggi
Lucia Mattio
Lucio Girotto
Luigino Iobbi
Luisa Barchiesi
Manuel Santarossa
Mara Bertoldo
Marco Camilli
Marco Michelini
Maria Ferrara
Marisa Zanon
Massimo Galante
Matteo Ciabattoni
Maurizio Sacchet
Michele Corroher
Michele Mucciacito
Mirko Allegrini
Moreno Diolaiti
Nadia Graziotti
Nicola Barbieri
Nicola Maurizio Carbone
Ornella de Piccoli
Patrizia Parpajola
Rita Kaisermann
Roberta Compagnin
Roberta Pintar
Roberto Costa
Romina Santicoli
Sandro Barbacini
Sandro Gemignani
Savina de March
Sebastiano Lucente
Serena Mondolivo di Trani
Silvana Bravi
Simona Carini
Simona Marrazza
Sonia Goiza
Stefania Balerci
Tiziana Boschi
Valia Benedetti
Vittorino Zoccarato

NORJA
Anders Eriksen
Andre Jenssen
Anita Losen
Ann Kristin Gulsrud
Anne Figenschau
Anne Mette Hatling
Anne-Grethe Gronseth
Ann-Kathrine Nyborg
Arne Erik & Unni Steig
Arnt Joar Lien
Arnt Vegar Juliussen
Arve Moltubakk
Astri Høie
Audni Ferger
Axes Helse Senter
Beate Kirkerud
Beathe Thoresen
Bente Bjørnstad
Berit Johansen
Bjoerg Skjellebekk
Bjørg Inger Usland
Bjørg Røsland
Christer Sverre
Dag Karlsen
Daniel Andre Advardsen
Deniz Strengehagen Gungør
Elisabeth Bølskog
Else Brakstad
Erland Berg
Ester Olsen
Eva Beate Aalid
Fredrik Lund
Frisk Stil As
Geir Wiig
Gerd & Trod Kolsrud Hjellet
Gitte Kristin Evang
Glenn Skamsar
Gorm Danielsen
Grete Lund
Grethe Tellefsen
Gro Kristine Hansen
Gunlaug Olsen
Hege Mari Finnanger
Helene & Geir Engen Midtbu
Helseriket Spa & Velvære Jagedal
Hilde Bekken
Inga Bjørkestøl
Inga Marja Sarre
Inger Grethe Henriksen
Irene Persen
Jaana Johanna Elisabet Lindland
Jan Asmyhr
Jan Eric HaaversenIar Dvergsdal
Jenny Hägensen
Jo-Inge Nordli
Jon Ragnar Krogstad
Jonathan Losen
Jonny Meland
Kåre Haugum
Kari Haug
Katrine Høie
Kine Solakken
Kjersti Borud Andresen
Kjersti Nordstrand
Kjetil Eika
Knut Thomsen
Leif Nordström
Linda Bekkevold Hauge
Line Kristoffersen
Malene Svardal
Maria Sandmo
Marianne Henriksen
Marius Bakkland
Marthe Greni
Martin Eng
Martin Østvang
Mary-Janne Nystol
May Åsheim
Monica Pedersen
Monika Udal
Morten Falstad
Morten Sand
Morten Svanholm
Nils Arne Haugum
NORMIX
Odd Arild Engh
Odd Steinar Hansen
Oddbjørg Stølsbotten
Ole Johnny Haugen
Oliver Staudenmann
Olve Lyngset
Pål Nyttingnes
Per-Willy Bakke
Ragnar Stene
Reidun Lydersen Dalheim
Roar Westby
Roger Edvardsen
Roger Kilaas
Samuel Kristian Skår
Sara Irene Eira Hætta
Sindre Dreyer
Siri Hallaren
Sissel Nordgard
Sissel Vold
Stein Magne Osmoen & Ingrid Haugan
Stein Nordhagen
Steinar Baakind
Stine Hagen
Svein Berg
Svein Erik Johansen
Synnøve Gusfre
Team Energy9
Terje Stabæk-Jahr
Thine Isdahl
Tor Gunnar Standahl
Tor Mentzoni
Tor Slotsvik
Tore Hansen
Tormod Holt
Tove Ørstad
Trysil Helse
Turid Jacobsen
Unni Bergene
Veronica Jagedal
Vidar Aasum
Vidar Gravdahl
Vivian Telund
Wenche Langseth
Wenche Sundby

PUOLA
Adam Cieślik
Adam Nurzyński
Aleksander Kseń
Angelika Dadej
Artur Grzyboski
Artur Kędzierski
Danuta Budzynska Kopec
Danuta Świąder
Eliza Ibragimova
Elzbieta & Ireneusz Kizerwetter
Emilia & Andrzej Trytko
Gulmarzhan Uapova
Jacek & Marta Cieślik
Janusz Bialecki
Joanna & Wieslaw Janikowscy
Jolanta Nalewaj
Maria Więckowska
Mattrade Meateusz Pas
Mieczysław & Lidia Pronińska
Synergy Club
Teresa Karczmarczyk
Wiesław Laskowski
Wiktor Borkowski
Yuriy Matyash
Yury Zimin
Zhanat Aktayev

SLOVENIA
Adrian Slavec
Ana Persen
Andreja Gnidovec
Danijela Likar
Darja Pirec
Dragica Likar
Dusan Gnidovec
Gordana Matić
Irea Kranjc
Karmen Oderlap
Kristina & Metk Kenda
Lin Zadnijikar
Marija Pilej
MARION
Martina Kodrun Stipko
Nada Balantic
Nada Strovs
Nino Bačič
Petra LIkar
Rozana PResern
Sandra Oblak
Sanja Vecenaj
Slavica Cehovin
Sonja Franciskovic
Stanko Boros
Tatjana Mrvos
Team EBALI
Uros Zajc

ESPANJA
Claire Sanderson
Cristina Cabañero
Fernando Sierra Perez
Francisco Vera & Sandra Roales
Hannelore Aigner
Mads Østvang
Markku & Eija Kvist
Nando Gatti
Per Staudenmann
Rafael Lopez Torrecilla
Silverio de Lera Santos
Steve Haugerud
Unni & Karl Warpe

RUOTSI
Agneta Bytoft
Alf Rynning
Anna-Kajsa Mattsson
Ann-Christine Lundqvist
Annica Westin
Ann-Sofie Svedin
Bengt Abrahamsson
Björns Färg & Maleri AB
Carl-Gustav Lindberg
Christer Franzen
Conny Vahlin
Dennis Blom
Gunn Lindgren
Hans Lindberg
Hans Svärd
Heidi Byrkjeland
Helena Neander
Hettie Linder
Inga-Britt Jonsson
Ingrid Wigh
Jennifer Ludwig
Jenny Eriksson
Karin & Torbjörn Eriksson
Lars Grönborg
Lena Ljungdahl
Maria Magnusson
Marie Jonsson
Mikael Palm
Nina Nylander
Robert Åkermo
Sara Byström

ISO-BRITANNIA
Adrian & Sara Gregory
Alistair & Lyn Richardson
Andrea Brookes
Andy & Ashleigh Henson
Angie Watson
Anne Wright
Annie Holmes
Anthony Jackson
Barry Haeger
Belinda Bronjewski
Bianca Stones
Bridget Lucas
Caroline Gillam
Catherine Wilton
Catriona Armor
Chris & Andrea Gerry
Chris Reynolds
Christine Burd
Christine Walker
Claire Johnston
David Britton
David Todd
Debbie Atkins
Deirdre & Simon
Dinah & Mark Smith
Elizabeth Cartwright
Emma Backshall
Faye Pritchard
Faye Sealy
Gill Barham
Goodie Pabla
Grant & Sue Sharp
Grant Hollingsworth
Hannah Johnson
Hayley Lundy
Helen & Matthew Shardlow
Helen & Phil Fetzer
Helen Prosper
Helen Whitehead
Inger Lise B Howarth
Jackie Grant
Jacqueline Eyre
Jacqueline Hodson
Jacqui Carleton
Jane Sedgley & Lesley Anwar
Jenny Hok
Jeremy Townsend
Jillian Anderson
Joanne Buckley
Jonathan Burgess
Julia Riewald
Julie Dalton
Julie Dennis
Julie Kirby
Karen Rainey
Karla Barbour
Kathleen Roberts
Katina Chapman
Kenneth & Angela Hendricks
Kerry Madgwick
Kevin Bhunjun
Kim & Terry Briggs
Kim Bradley
Laura Hopper
Liz James
Lorraine Knight
Lucy Palmer
Lyndsay Sadler
Lynne & Martin Davies
Malcolm Ford
Maria Reid
Marjorie Ker
Mark Allison
Marlene Williams
Martin Auckland
Mel & Jamie Pearson
Monica Gallen
Monika Margetts
Nathan Beacham
Nicola Hok
Nicola Kenworthy
Nora Corney
Norma Bingley
Patricia Lee
Paul & Kate Flint
Paul Flynn
Peter & Susan Ragg
Rachael Dobson
Rebecca Winters
Rob Dulieu
Rosalie Miles
Sally MacLeod
Sally Varley
Samantha Marshall
Sanjaya Pandit
Sara Branch
Sarah & Ian Chambers
Sarah Andrews
Sarah Bohn
Sarah Buckley
Sarah Shaw
Serene Colonics
Steven J. Innes
Sue & Matt Thomas
Susan Kennard
Susan Ritchie
Teri Rigby
Ulrika Almqvist
Vicki Page
Vicky Farmer
Victoria Brearley