Legacy Magazine > MAJ 2017

Legacy Magazine

MAJ 2017

Witam naszych Europejskich dystrybutorów

Wiadomość od Wiceprezesa ds. Europejskich Carmelo D’Anzi from Carmelo D'Anzi, Vice President, Synergy WorldWide Europe

Back to Basics nowym standardem w Europie – podsumowanie wydarzenia

Zarząd oraz dystrybutorzy Synergy osiągnęli wspaniały sukces, organizując w dniach 5-7 maja pierwsze wydarzenie Back to Basics w historii firmy.

Dr Tripp: Purify to prawdziwe tsunami potężnie działających składników

Aby koncepcja Purify mogła zaistnieć w praktyce, potrzeba było ogromnej ilości badań własnych i przeprowadzonych przez inne ośrodki. Jest to ukoronowanie wysiłków wielu naukowców dających z siebie wszystko, aby opracować światowej klasy rozwiązania w dziedzinie zdrowia dla Nature’s Sunshine Products oraz Synergy WorldWide.

Purify – Historie sukcesów

Postanowiliśmy więc zebrać garść takich historii od osób z całego świata, które udowadniają, że Purify jest spełnieniem wszystkich zapowiedzi Synergy.

Z wizytą w mikrobiomie: 3 niekorzystne czynniki chemiczne

Przetworzona chemicznie żywność, czynniki środowiskowe oraz niski poziom aktywności fizycznej należą do powodów, w wyniku których toksyczne substancje trafiają do organizmu wywołując zachwianie równowagi mikrobiomu.

Nowy Team Elite: Damiano Bidese

Pochodzący z włoskiego miasta Cassato, Damiano Bidese z radością wita fakt, że został nowym Team Elite w Synergy Europe i z optymizmem pracuje na kolejny tytuł executive w niedalekiej przyszłości.

3-krotni Zdobywcy kwalifikacji Elite Honors

W roku 2017, na poziomach 600, 1200 lub 2400 przynajmniej trzykrotnie do Elite Honors zakwalifikowało się dotąd 688 osób.

Summit 2017 w Barcelona

Zegar tyka, a my chcemy mieć pewność, że zarezerwujesz sobie miejsce na najbardziej niesamowitym wydarzeniu w historii Synergy Europe, które odbędzie się w Barcelona w dniach 28-30 września.