Legacy Magazine > Prosinec 2014

Počátek významného růstu v Evropě

Dan Norman, Předseda Synergy WorldWide

Nejvýznamnější událost tohoto roku v Evropě, Summit v Barceloně ve Španělsku, právě skončila. Neumím si představit výsledky více ohromující než ty, které měly původ v obrovským úspěchu teto události.

Během Summitu jsme uvedli dva nové výrobky – náhradu stravy SLMsmart a e9 – a energie která doprovázela odstartovaní těchto výrobků nám ukázala, že můžeme očekávat pro Synergy Europe nadějný rok. Hodně prvků mělo podíl na povzbuzení této nepopíratelné energie – krásné místo, působivé oficiální přivítaní v okolí bazénu, a také průvod národů, ve kterém občane 15 evropských států mohli projevit své vlastenectví. Byli jsme svědky obětavého jednaní osmiletého Saxona Flinte, který sbíral peníze pro nadaci 5 Star Legacy, prodávaje samostatně vyrobené náramky (byl to jeho vlastní nápad). Nemůžeme taky opominout vystoupení zakladatele Synergy, Dana Higginsona, který ve svém projevu vzdal poctu Willu Martinovi. Will Martin celým svým životem ukazoval nám opravdový význam hlavního hesla Synergy - „Leave a legacy” - „zanechat svůj vzkaz”.

Region německý– Německo, Rakousko a Slovinsko – zažil neuvěřitelný měsíc. Většina růstu, který jsme pozorovali v říjnu, byla způsobena právě na těchto trzích, na kterých počet vzestupu hodnost se zlepšil o 150%.

Nicméně energie, která přirůstala během toho, co se události vyvíjely, by nebyla vůbec vznikla, nebýt Vašeho zaujetí a nadšení pro Synergy.

Nejlepší z leaderů nás trénovali v tom, jaké vědecký popsané vlastností mají ProArgi 9+ formula a nové výrobky SLMsmart a e9. Učili nás také, jak s těmito systémy výrobků obchodovat, abychom získali nové zákazníky a distributory.

Synergy WorldWide Europe současně investuje do systémů kontrole váhy, odvětví náhradního stravovaní a odvětví energetických doplňků což dohromady dává obchod zahrnující 45 bilionů dolarů. Byli bychom ale opravdu schopní dosáhnout takové úrovně prodeje jakou jsme sami pro sebe určili? Odpověď zní: ANO.

V říjnu 2014, měsíc po Summitu v Barceloně, prodej v Evropě se zvětšila téměř o 50%. Aktivace vzrostly o 56% a počet vzestupu hodnosti se zdvojil. Region německý– Německo, Rakousko a Slovinsko – zažil neuvěřitelný měsíc. Většina růstu, který jsme pozorovali v říjnu, byla způsobena právě na těchto trzích, na kterých počet vzestupu hodnost se zlepšil o 150%.

Tři leadeři z tohoto regionu získali úroveň vyšší než Team Elite ve stejném měsíci. Gratuluji Hakanu Cetinovi jednomu z prvních v Evropě členů Týmu (Team Member) , který dosáhl Diamond Executive v říjnu. Chtěl bych také poblahopřát Elfriede a Karlovi Tappaufovým i Susanně a Thorstenu Kupske k dosažení PearI Executive. Očekávali jsme, že díky Členům Týmu poslední čtvrtka roku bude pro Synergy pozoruhodná, nemohli jsme ale předvídat úspěch takové úrovně

Nedovolíme aby táto pohybová sila vypršela. Nový rok zahájíme událostmi Kickoff na každém trhu a tímto způsobem přiložíme do ohně, který stejně se už docela dobře rozhořel. Je to závazné abychom se všichni dostali na události Kickoff.

Těším se na to až uvidím špičkové leadery Synergy příští měsíc v Dubaji. Všichni bychom měli postavit účast na Legacy Retreat a Akademii Týmových Manažerů v první řádě svých priorit. Chtěli bychom vidět Vás na obou těch událostech a se vzrušením očekáváme setkání s novými a s vracejícími se k nám podruhé, účastníky.

Dávejte ze sebe všechno stále a stále. Jsme ohromení Vámi každého dne, a s nadšením budeme pozorovat, další úspěchy v Evropě v roce 2015.

> Chcete-li zobrazit fotografie z Klikněte zde Europe Summit 2014

Podívejte se na videa rekapitulaci níže: