Legacy Magazine > Prosinec 2014

Team Director Spotlights

Členové Synergy týmu dělají v letošním roce velké pokroky a každý z nich přináší něco cenného na stůl. Jsme nadšení, že máme v Synergy takové nadané a specializované lidi. Dovolte nám představit některé z inspirativních jednotlivců, kteří dělají dobré jméno pro sebe i pro market v jejich zemi.

Marek a Joanna Amrosz

Marek a Joanna Amrosz, vůbec první Team Directors polského Synergy týmu jsou duo otec a dcera a jsou dynamický obchodní stavitelé. Tvrdě pracují, aby dosáhli svých cílů, a jsou připraveni dosáhnout ještě víc. Nejlepší ze všeho je, že Marek a Joanna dosáhli tento nový titul správnou cestu, se zaměřením na úspěch v jejich okolí a budováním pevného základu pro členy svého týmu.

Marek a Joanna nikdy nesedí a nečekají na šťastný den. Místo toho je jejich podnikání postaveno na pohybu, tím že cestují po celém Polsku a pomáhají při různých akcích, setkáních a školeních. Zúčastňují se prezentací s cílem učit se, a pak sdílejí to, co se naučili se svými zákazníky a kolegy členy z týmu.

Pravidelně hostí webové semináře a zkoumají další tréninkové metody, kterými budou podporovat svůj tým. S těmito návyky, není žádným překvapením, že Marek a Joanna dosáhli titul Team Director a zvýšili tak jejich reziduální příjem. Další růst Marka a Joanny je nevyhnutelný, protože jsou i nadále zaměřeni na posílení jejich okolí.

Kjetil Dreyer

Po absolvování Summitu 2014, se Kjetil Dreyer z Norska rozhodl jednat a podnikat s nově uvedenými produkty SLMsmart Náhrada stravy a E9. Když se Kjetil vrátil domů ze své cesty do Barcelony, uspořádal webový seminář s 500 účastníky, kde zahájil nové produkty.

Kjetilovo odhodlání mělo za následek, aby učinil opatření k dosažení titulu Team Director. Zatímco se Kjetil nutně nespoléhá na finanční výhody svého Synergy podnikání, drží se výzvy, a nadále žehná životy druhých.

"Bylo mi 18, když jsem se dozvěděl o síťovém marketingu," řekl Kjetil. "Můj otec mě vtáhl do této společnosti k prodeji potravinových doplňků. Vzpomínám si,že za šest měsíců se mi podařilo prodat jenom jedno balení. Nebyl jsem dobrý prodejce. "

Nyní, Kjetil vlastní webové stránky na přímý prodej novinek, vlastní největší on-line stránky pro prodej zdravých výrobků v Norsku, a je členem Synergy týmu.

"Já mířím na hodnost Presidential, není o tom pochyb," řekl Kjetil. "Ale musím dosáhnout tento titul tím, že najdu ty správné lidi, a mám na to všechny příležitosti tyto lidi najít."

Bostjan Pilej and Irena Kladivar

Bostjan Pilej a Irena Kladivar neodpočívali po dosažení hodnosti Team Manager v lednu 2014, ale místo toho, se vrátili zpátky do práce, s cílem pokročit na Team Director. Jejich nastavení cílů a důraz získal Bostjanovi a Ireně osmé místo v Barcelona Top 100 podpoře, které jim vyneslo 1500 € k jejich cestě na Summit 2014.

Organizace Bostjana a Ireny, Tým EBALI, je první ve Slovinsku, která dosáhla úrovně Team Director. Na jaře roku 2014, předtím, než produkty SLMsmart a E9 byli oficiálně spušteny do prodeje , se jednotlivci ve Bostjanovém týmu připravovali na výrazný růst, který by těmito produkty mohli dosáhnout. Tato příprava podnítila velký nárůst tržeb v říjnu.

Bostjan a Irena měli účinný plán, kdy zahájení prodeje SLMsmart a E9 vyvolalo celoevropské nadšení. Jejich plán volal po každodenní činnosti, a tato akce přispěla k rekordnímu měsíci ve Slovinsku a v Evropě. Bostjan a Irena přijali 72 nových členů do svého týmu a stávající členové týmu dosáhli 42 nových hodností.

"Jak postupujeme, blíží se nové obzory, což nám umožňuje, abychom viděli sebe, ostatní i celý svět v novém světle, a tento pokrok nám dává sílu budovat úspěšnou firmu," řekla Irena. "V našem týmu jsme internalizovali skutečnost, že pokud se nestávámé kontinuálně silnějšími, jsme stále slabší, což je něco, co nás naučilo Synergy WorldWide. "

Tato sílná dvojice vede srdcem a vede příkladem. Byli schopni zlepšit životy mnoha jednotlivců na jejich cestě k titulu Team Director.